NEWS

3 pkt zostały w Wyszkowie

20 kwietnia 2024

Zasłużenie i sprawiedliwie pokonaliśmy w piątkowy wieczór Madziara Nieporęt. Choć przyjezdni zagrali ambitnie i z „zębem”, to tego dnia nie byli w stanie przeciwstawić się wyszkowianom.
Trochę niespodziewanie na początku gry lekką inicjatywę posiadała drużyna z powiatu legionowskiego. Madziar starał się atakować i trzymać nasz zespół z dala od swojej bramki. W 9.minucie Jakub Wyszkowski znalazł się sam przed bramkarzem, ale kopnął piłką w niego. Rywale od razu przeprowadzili groźny kontratak, który dobrą interwencją zakończył dopiero Jakub Imiołek. W 18.minucie Przemysław Nasiadka dograł odkładnie do Arkadiusza Waszaka, a ten z kilku metrów dopełnił formalności.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Goście próbowali „gonić” wynik, ale większego zagrożenia przed bramką Bugu nie stworzyli. Wygraną graczy trenera Łukasza Choderskiego przypieczętował natomiast Robert Nogaj. Nasz defensor zaprezentował swoją „wizytówkę” w postaci celnego strzału lewą nogą z rzutu wolnego. Do końca meczu wyszkowianie kontrolowali jego przebieg.

Bug – Madziar Nieporęt 2-0
Gole: Waszak 18, Nogaj 74.
Bug: J. Imiołek – K. Maciak, R. Nogaj, M. Charniauski – J. Wyszkowski (86. I. Falbowski). W. Podolski (86. J. Chodkowski), I. Zaporoshchenko (33. H. Zaporoshchenko), P. Połodziuk, B. Ciach – P. Nasiadka, A. Waszak.

ZOBACZ WSZYSTKIE