NEWS

Bez niespodzianki

19 maja 2024


Bug Wyszków pewnie i zasłużenie pokonał w sobotę ostatni w tabeli Dąb Wieliszew. Spotkanie zakończyło się pięciobramkową wygraną miejscowych. To nie było jednak dla nas łatwe spotkanie. Mimo różnicy miejsc w tabeli ekipa z powiatu legionowskiego zagrała bardzo ambitnie i starała się „wycisnąć” cokolwiek z meczu. Sygnał do ataku po 20 minutach dał Arek Waszak. Po zagraniu do Bartosza Ciacha przymierzył silnie w kierunku dalszego słupka i tym samym otworzył wynik meczu. Jeszcze większym kunsztem nasz atakujący wykazał się 10 minut później. Po akcji Jakuba Wyszkowskiego piłka spadła pod jego nogi i Arek widząc za daleko wysuniętego bramkarza sprytnie przelobował go.

Po godzinie spotkania dynamiczną akcję przeprowadził rezerwowy Łukasz Kamiński, zagrał wzdłuż bramki, a tam celnym strzałem do własnej bramki piłkę do siatki skierował defensor Dębu. Dwie minut poźniej Waszak z ostrego kąta dograł do Kamińskiego, a ten upadając kopnął piłkę do bramki. Ozdobą meczu było trafienie Illyi Zaporoshchenki. Kwadrans przed końcem Ukrainiec strzałem z narodnika pola karnego w efektowny sposób umieścił piłkę w bocznej siatce bramki.

Bug – Dąb Wieliszew 5-0 (2-0)
Gole: Waszak 21, 31, samobójczy 61, Kamiński 63, I. Zaporoshchenko 76.
Bug: J. Imiołek (73. K. Fedorczyk) – K. Maciak, Pastewka, M. Charniauski – P. Połodziuk, H. Zaporoshchenko (70. Podolski), I. Zaporoshchenko (79 J. Chodkowski)s, B. Ciach (62. A. Krawczyk), J. Wyszkowski (81. W. Pietrzykowski) – P. Nasiadka (46. Ł. Kamiński), A. Waszak.

ZOBACZ WSZYSTKIE