NEWS

Cel osiągnięty!

1 lipca 2024

Bug Wyszków w dwumeczu barażowym z Klubem Sportowym Warka okazał się drużyną lepszą i mimo porażki w rewanżu 2-4, to nasz zespół cieszy się z awansu. Rywale postawili jednak w sobotę twarde warunki.
Na mecz do Warki pojechaliśmy zmotywowani, pewni siebie, ale również z przeświadczeniem, że miejscowi jeszcze nie złożyli broni, będą „gryźli” trawę i od samego początku rzucą się do szturmu na bramkę Jakuba Imiołka. I tak rzeczywiście było.
Miejscowym dość szybko, bo po niespełna 19 minutach udało się objąć prowadzenie. Jeszcze groźniej zrobiło się dwie minuty przed przerwą, kiedy to doprowadzili do stanu 2-0.
Na szczęście dla gości, podobnie jak Wyszkowie, Przemek Nasiadka chwilę po wznowieniu gry dał gola Bugowi. Zespół z powiatu grójeckiego nie poddawał się jednak. Kolejno w 73. I 80.minucie strzelił kolejne gole. W tamtym momencie do doprowadzenia do dogrywki brakowało KS-owi już tylko jednak trafienia. Nadziei pozbawił ich jednak w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Arkadiusz Waszak.
Po meczu to przyjezdni mogli się zatem cieszyć z wygranego barażu. Bardzo dziękujemy naszym fanom za przyjazd do warki i efektowne powitanie piłkarzy i sztabu już w Wyszkowie. Dzięki, że jesteście z nami i zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie!

KS Warka – Bug 4-2 (2-0)
Gole dla Bugu: Nasiadka 48, Waszak 90.
Bug: J. Imiołek – K. Maciak, M. Maciak (80. Ł. Pastewka), M. Charniauski – J. Wyszkowski (67. P. Połodziuk), W. Podolski, H. Zaporoshchenko (86. A. Krawczyk), B. Ciach, P. Wojtkowski (46. P. Nasiadka) – I. Zaporoshchenko (90+3 W. Pietrzykowski), Ł. Kamiński (73. A. Waszak).

ZOBACZ WSZYSTKIE