NEWS

Długi weekend z Orłami

28 maja 2024

Drużyny Bugu Wyszków i Orłów Zielonka bardzo szybko załatwią sprawę ligowego meczu w związku z długim weekendem. Spotkanie zostanie bowiem rozegrane już w najbliższy czwartek.
Nasi najbliżsi goście w zasadzie nie grają już o poważną stawkę. Od dawna nie grozi im walka o utrzymanie, a wręcz wiosnę mają dużo lepszą i jak na beniaminka uzyskują co najmniej dobre wyniki. To z pewnością nie może uśpić czujności wyszkowian.
Bug z kolei musi odrabiać stratę poniesioną w Radzyminie. Tylko remis sprawił, że znów jesteśmy na najniższym stopniu podium, które finalnie nie daje nic. W czwartek zatem koniecznie musimy zdobyć komplet punktów. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. W 28 meczach ekipa z powiatu wołomińskiego zgromadziła 36 punktów, co jak na beniaminka jest naprawdę dobrym wynikiem. Te wyniki pozwoliły Zielonce plasować się obecnie dokładnie w środku ligowej stawki.
Jesienią w Zielonce przyjezdni zwyciężyli 5-2.
Bug z kolei ostatnio zremisował 1-1 z Mazurem Radzymin. Nie poddajemy się jednak ani nie składamy broni, będziemy starali się odrobić stratę punktową do Wichru. Również dlatego liczymy w Boże Ciało na obecność naszych fanów na trybunie sztucznego boiska.
Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 17:30.

Zapraszają również rezerwy

Tuż po zakończeniu meczu „jedynki” wszystkich kibiców zachęcamy do pozostania na wyszkowskim obiekcie. Kwadrans przed godz. 20. Rozpocznie się bowiem ligowy pojedynek Bugu II.
Do naszego miasta zawita GKS Dąbrówka. Zespół naszego byłego pomocnika, Macieja Biernackiego, postara się przeciwstawić wyszkowskiej młodej drużynie. Obie drużyny to obecnie sąsiedzi w tabeli. Dąbrówka ma tylko o jeden punkt więcej niż Bug II. Co prawda obie ekipy nie mają już szans na awans do LO, ale nikt broni składać nie zamierza i mamy nadzieję na ciekawe widowisko, obfitujące w emocje i gole.

ZOBACZ WSZYSTKIE