NEWS
Karczew lepszy w karnych
Na V rundzie pierwsza drużyna Bugu Wyszków zakończyła tegoroczny udział w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. Z awansem z Wyszkowa wyjechał Mazur Karczew
Prowadzenie objęli przeciwnicy. Po 10 minutach ich gracz uderzył precyzyjnie od słupka i było 0-1. Do przerwy nasz zespół nie zagroził rywalowi.
Dużo zmieniło się po przerwie. Mieliśmy bardzo dużą przewagę, zamknęliśmy rywala przed jego polem karnym. Co prawda nie przełożyło to się na masę sytuacji bramkowych, ale jak najbardziej zasłużenie wyrównaliśmy. Po faulu na Nikodemie de Sousa Costa rzut karny na gola zamienił Illia Zaporoshchenko.
Niestety o serii jedenastek chcemy jak najszybciej zapomnieć. Trafił na początek tylko Ukrainiec. Nogaj i Podolski obili obramowanie bramki, a strzały Maciaka i Charniauskiego odbił bramkarz. Mimo dwóch obronionych przed Fedorczyka strzałów karczewianie trzy raz znaleźli drogę do siatki i to oni zmierzą się z Mszczonowianką Mszczonów w kolejnej rundzie Pucharu.
Bug – Mazur Karczew 1-1 (0-1), karne 1-3
Gol dla Bugu: Zaporoshchenko 84 (karny).
Bug: Imiołek (46. Fedorczyk) – Pastewka (46. I. Zaporoshchenko), Nogaj, K. Maciak – Ciach, Podolski, Choszcz, de Sousa, Charniauski – Połodziuk (61. Krawczyk), Kamiński (61. Falbowski).


