NEWS

Kolejny sparing z V-ligowcem

29 lipca 2022

Przedostatniego dnia lipca gracze I drużyny Bugu Wyszków w meczu towarzyskim podejmować będą Huragan Wołomin. Nasz najbliższy rywal to przedstawiciel nowopowstałej V ligi.

Wołominianie mają za sobą jeden z najgorszych sezonów w ostatnich dziesięcioleciach, a na pewno podczas ich obecności w IV lidze. O ile jesień nie zapowiadała katastrofy, to zimą Huragan był już w IV lidze przysłowiowym chłopcem do bicia. A to dlatego, że zimą z Wołomina odeszła większa część zawodników, szczególnie tych niezwiązanych na co dzień z Wołominem i okolicami. Wiosną w ówczesnej IV lidze zagrała w większości młodzież, której zadaniem było jedynie dogranie sezonu. Z perspektywy czasu ten manewr okazał się skuteczny, ponieważ Huragan nowe rozgrywki rozpocznie de facto w tej samej lidze i z pewnością jego kibice będą mogli liczyć na lepsze wyniki.

W dotychczasowych letnich grał nasz niedaleki rywal zremisował 4-4 z Tygrysem Huta Mińska, przegrał 1-3 z Ząbkovią oraz 1-2 z Raszynem.
Bug ma za sobą dwa mecze sparingowe. Wygrał 4-1 z Makowianką Maków Maz. oraz zremisował 2-2 z Nadnarwianką Pultusk.

Ostatni raz z tym zespołem zagraliśmy w styczniu. I mimo, że prowadziliśmy wtedy już 3-1, to Huragan zwyciężył w Wyszkowie 5-3.
Początek spotkania o godz. 10.

ZOBACZ WSZYSTKIE