NEWS

Lider pokazał pazur

14 listopada 2021


Bardzo wysoko i zasłużenie 14 listopada lider naszej tabeli, KTS Weszło, ograł wyszkowski Bug. Stołeczna drużyna zaaplikowała wyszkowianom pięć trafień, nie tracąc przy tym żadnego.

Goście w tym meczu ponownie nie mogli zagrać w optymalnym zestawieniu. W Warszawie nie pojawili się Łukaszowie Kamiński, Łada oraz Piotr Połodziuk.

Nasz zespół miał dobry początek obu połów. W pierwszej gra była wyrównana przez pierwsze kilkanaście minut, dopóki Bug nie zaczął cofać się coraz głębiej do defensywy. Efektem tego była kontra Weszło, prostopadła piłka i pewny strzał Daniela Ciechańskiego w sytuacji oko w oko z Jakubem Imiołkiem. Cztery minuty później nasz bramkarz po raz drugi musiał wyjść piłkę z siatki po strzale i rykoszecie od naszego piłkarza.
Wyszkowianie dobrze „weszli” w drugą odsłonę. W poprzeczkę strzelił J. Rejnuś, w słupek P. Wojtkowski. Kiedy wydawało się, że złapiemy kontakt ponownie dostaliśmy gola „z niczego”. Potem oglądaliśmy już tylko wykonanie przysłowiowego „wyroku” nad naszą drużyną, która przestała atakować z taką werwą. Choć po stronie przyjezdnych okazje mieli jeszcze Alan Krawczyk i rezerwowy Łukasz Kowalczyk.

KTS Weszło – Bug 5-0 (2-0)
Bug: J. Imiołek – D. Penkul (79. Ł. Damętko), R. Nogaj, M. Maciak, K. Maciak – B. Rejnuś (79. M. Czabaj), P Wojtkowski (65. Ł. Kowalczyk), W. Podolski, A. Krawczyk – J. Rejnuś, N. de Sousa Costa (65. B. Ciach).
Widzów: ok. 300.

ZOBACZ WSZYSTKIE