NEWS

Ligowe ostatki w sobotni wieczór

14 listopada 2023

Przed nami ostatnia kolejka rozgrywek gr. I warszawskiej Ligi Okręgowej. Podobnie jak równo przed rokiem, jesień zakończymy pojedynkiem z Klubem Sportowym Halinów.
Faworytem tego spotkania będą oczywiście gospodarze. Bug jest trzecią siłą ligi, zaś ekipa spod Sulejówka po słabym początku sezonu wyszła na prostą i obecnie jest ligowym średniakiem. W 14 meczach zdobyła 15 punktów. Co ciekawe, ani razu nie zremisowała. W delegacjach KS zdobył jak dotąd 9 punktów. W ostatniej kolejce halinowianie sprawili sobie miłą niespodziankę. W sobotę pokonali bowiem Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1.
Co jednak istotne nasz najbliższy rywal ani jednego meczu nie rozegrał jesienią u siebie. W roli gospodarza zagrał zaledwie 4 razy, zaś 10 meczów rozegrał na wyjeździe. A nawet jeśli grał jako gospodarz, to czynił to w Sulejówku, bądź jak w ostatnią sobotę w Mińsku Mazowieckim.
Na jeszcze lepszej drodze są wyszkowianie. Bug od kilku kolejek notuje passę wyraźnych wygranych i nikt nie jest w stanie naszemu zespołowi zagrozić. Mamy nadzieję, że tak pozostanie również po sobotnim spotkaniu. W ostatniej kolejce pokonaliśmy pewnie na wyjeździe 3-1 beniaminka z Łaskarzewa.
Początek sobotniego meczu o godz. 17:30. Jako główny mecz poprowadzi sędzia Hubert Heba. Asystenci to Jakub Kłyszejko i Patryk Czarniecki. Zapraszamy na trybunę sztucznego boiska.

ZOBACZ WSZYSTKIE