NEWS

Mamy 2. miejsce!

24 czerwca 2024

Wiara w sukces i wytężona praca do ostatniego gwizdka sędziego przyniosły efekty. W sobotę i wygraliśmy z Halinowem, ale też uśmiechnęło się do nas szczęście w postaci straty punktów przez Wicher Kobyłka.
Mimo, że goście dobrze rozpoczęli sobotni mecz, zaczęli stwarzać sobie okazje i przeważać, to miejscowi otworzyli wynik meczu. W 11. minucie Łukasz Pastewka zagrał piłkę ręką w polu karnym i gospodarze celnie strzelili z 11 metrów. Wyszkowianie nie podłamali się jednak i dalej dążyli do osiągnięcia celu. Udało się to niedługo przed końcem pierwszej połowy. Najpierw wyżej od obrońcy wyskoczył Przemysław NAsiadka i po chwili strzelił celnie głową. Trzy minuty później również głową gola zdobył Arkadiusz Waszak.
Po przerwie nasz zespół skupił się na skutecznym i efektywnym zabezpieczeniu własnych tyłów. Nie oznacza to jednak, że gra toczyła się na naszej połowie. Gra była w miarę wyrównana, za to sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Ze strony Bugu bliski szczęścia był Illia Zaporoshchenko, ale piłka po jego strzale z rzutu wolnego obiła słupek.

KS Halinów – Bug 1-2 (1-2)
Gole dla Bugu: Nasiadka 39, Waszak 42.
Bug: J. Imiołek – K. Maciak, M. Maciak, Ł. Pastewka (39. M. Charniauski) – J. Wyszkowski, W. Podolski (70. P. Wojtkowski), B. Ciach, H. Zaporoshchenko (84. W. Pietrzykowski), I. Zaporoshchenko (90+3 A. Krawczyk) – P. Nasiadka (63. P. Połodziuk), A. Waszak (71. Ł. Kamiński).

Dzięki zajęciu drugiego miejsca w tabeli Bug uzyskał prawo do gry w barażu o awans do V ligi. Pierwszy mecz jż w najbliższą środę w Wyszkowie. Rewanż zapewne 29 czerwca w Warce. Godziny rozpoczęcia nie zostały jeszcze ustalone.

ZOBACZ WSZYSTKIE