NEWS

Mecz o „6” punktów

5 maja 2022

Do hitowego starcia dojdzie w sobotnie późne popołudnie na sztucznym boisku Bugu Wyszków. Do naszego miasta zawita wicelider z Łomianek, który nad Bugiem ma 5 punktów przewagi i najlepiej dla gospodarzy byłoby to spotkanie wygrać.
To będzie mecz wartej z drugą drużyną w tabeli. Stawka spotkania również będzie bardzo wysoka. Jeśli gospodarze przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę, ponownie zniwelują dystans do rywala do zaledwie 2 punktów. Gdyby jednak gościom udało się wywieźć komplet punktów, wtedy wyszkowianie będą już mieli tylko matematyczne szanse na dogonienie sobotniego rywala. Jeśli spotkanie zakończy się remisem, to bardziej zadowoleni z niego będą z pewnością gracze KS-u. Dzięki temu utrzymają przewagę nad Bugiem, a w perspektywie będą jeszcze mieli przed sobą domowy mecz z Polonią II Warszawa, która może po najbliższym weekendzie ponownie zostać wiceliderem.

KS wiosną wygrał prawie wszystkie mecze. Stracił punkty tylko u siebie z KTS-em Weszło, kiedy to nie padł ani jeden gol. Trudno jednak remis u siebie z absolutnym liderem rozgrywek nazwać stratą punktów.
Wyszkowianie z kolei chcą jak najszybciej zapomnieć o ostatniej kolejce. Przywieźliśmy z Karczewa, tylko remis. A gdybyśmy ten mecz wygrali, to byłaby szansa na przeskoczenie w tabeli w sobotę Łomianek. Tak się jednak na pewno nie stanie.

W zespole gości możemy spodziewać się w sobotę występu dwóch naszych byłych [piłkarzy. Arona Majczyny i Nico Woutersa.
Sędzią głównym sobotniego meczu będzie Hubert |Heba. Pomagać będą mu Łukasz Witczak i Jarosław Rudy. Początek spotkania o godz. 18.
Kibiców serdecznie zapraszamy na trybunę sztucznego boiska. Wejście od ulicy Stefana Okrzei.

ZOBACZ WSZYSTKIE