NEWS

Mecz z solidnym ligowcem

9 października 2021

9 października seniorzy Bugu Wyszków podejmować będą Dąb Wieliszew. Ekipa z powiatu legionowskiego plasuje się obecnie w samym środku ligowej tabeli i nasz zespół wyprzedza o zaledwie punkt.

Dla podopiecznych trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego będzie to zatem ważny mecz. Ewentualna wygrana pozwoli na pewno wyprzedzić Dąb w tabeli, a być może również wskoczyć do pierwszej połowy tabeli, do której brakuje nam obecnie dwóch lokat.
W ostatniej kolejce nasz dzisiejszy rywal przegrał u siebie nieznacznie 0-1 z Józefovią Józefów po trafieniu gości z rzutu karnego w pierwszej połowie.
Z kolei wyszkowianie mają za sobą udany wyjazd do Łomianek, gdzie w ubiegłą sobotę udało nam się „dogonić” rywala i zakończyć spotkanie z jednym punktem na koncie.

W ubiegłym sezonie obie drużyny zagrały ze sobą trzy razy. Wszystkie spotkania wygrała nasza drużyna – 3-1 w Wyszkowie, 2-1 w Wieliszewie oraz 5-1 ponownie na wyjeździe w IV rundzie okręgowego Pucharu Polski.
Sędzią głównym sobotniej potyczki będzie Robert Koc, któremu na liniach pomogą Adrian Więch oraz Patrycja Matczak. Co ciekawe, dla sędziego Koca będzie to trzeci z rzędu sędziowany mecz Bugu w Wyszkowie. Prowadził on nasze bowiem również nasze spotkania z rezerwami Mazura Karczew oraz pucharowe z Ząbkovią.
Pierwszy gwizdek o godz. 18. Zapraszamy kibiców serdecznie nie trybunę sztucznego boiska. Wejście od ul. Stefana Okrzei.