NEWS

Milan w piątkowy wieczór

7 lutego 2024


Naszym trzecim zimowym rywalem będzie Milan Milanówek. Na to spotkanie zapraszamy w piątkowy wieczór do tej podwarszawskiej miejscowości położonej na terenie powiatu grodziskiego.
Nasz najbliższy rywal gra obecnie ligę wyżej. W grupie „południowej” V ligi zajmuje miejsce w środku stawki. W 14 meczach zdobył 21 punktów, co ciekawe ani razu jesienią nie remisując. Póki co piątkowi gospodarze nie mogą jednak być spokojni o ligowy byt. Nad strefą spadkową mają bowiem zaledwie 4 „oczka” przewagi. Zimą w sztabie naszego najbliższego rywala doszło do poważnej zmiany. Dotychczasowego trenera, Jakuba Popińskiego, który prowadził zespół przez 5,5 roku, zastąpił dotychczasowy opiekun rezerw Pogoni Gordzisk Maz., Maciej Przybylski.
Z Milanem mamy rachunki do wyrównania. To właśnie ten zespół 2,5 roku temu pozbawił nas w barażach szansy na awans do ówczesnej IV ligi. W Wyszkowie Milanówek wygrał, zaś u siebie gospodarze bezbramkowo zremisowali.
Do tej pory Milan zimą przegrał 0-3 z Tygrysem Huta Mińska oraz zremisował 2-2 z Naprzodem Zielonki.
Również dwa mecze testowe mają za sobą wyszkowianie. Najpierw wygrali 2-0 w Pułtusku z Nadnarwianką, a ostatnio zremisowali 2-2 z Makowianką Maków Mazowiecki.
Początek piątkowej gry na sztucznym milanowskim boisku o godz. 19:30.

ZOBACZ WSZYSTKIE