NEWS

Pewna wygrana w Otwocku

31 października 2021

Wysokim zwycięstwem zakończył się sobotni mecz Bugu Wyszków w Otwocku. Zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że ze Startem zagraliśmy w mocno okrojonym składzie.
W sobotę trener Krzysztof Ogrodziński nie mógł liczyć na aż trzech podstawowych graczy. Nie zagrali Łukaszowie Kamiński oraz Kowalczyk, a także Mateusz Maciak. To jednak nie przeszkodziło gościom w odniesieniu wygranej.
Po kwadransie spotkania wynik meczu przepięknym strzałem z rzutu wolnego, niemal w samo „okienko” otworzył Jakub Rejnuś.
Po przerwie miejscowi sami sobie mocno skomplikowali sytuację. Najpierw w 52. minucie defensor Startu powalił na ziemię mającego przed sobą pustą bramkę Bartosza Ciacha, co musiało skończyć się wykluczeniem. Również czerwoną kartkę 10 minut później obejrzał kolejny z graczy Startu. Tym razem za faul na wychodzącym sam na sam Nikodemie de Sousa Costa. Po chwili Robert Nogaj z wolnego podwyższył prowadzenie. Kilka minut przed końcem wynik meczu ustalił J. Rejnuś.

Start Otwock – Bug 0-3 (0-1)
Gole: J. Rejnuś 14, 83, Nogaj 66.
Bug: J. Imiołek – D. Penkul, R. Nogaj, K. Maciak, A. Krawczyk (90. M. Czabaj) – P. Połodziuk (87. B. Rejnuś), P. Wojtkowski, J. Rejnuś (88. J. Kopiejewski), W. Podolski – B. Ciach (71. Ł. Damętko), N. de Sousa Costa (Ł. Łada).

ZOBACZ WSZYSTKIE