NEWS

Pierwszy sparing na plus

29 stycznia 2024

Dla piłkarzy początek zimowych przygotowań to okres wytężonej pracy, zwłaszcza podczas treningów. Trenerzy obecnie skupiają się przede wszystkim na aspektach motorycznych, co siłą rzeczy powoduje duże zmęczenie, a w związku z tym tempo meczów nie może być imponujące. I właśnie trudny i wytężony okres treningów był widoczny w poczynaniach obu drużyn. Lepiej, a przede wszystkim skuteczniej z uczuciem tzw. „ciężkich” nóg poradzili sobie wyszkowianie.
Zawodnicy trenera Choderskiego podeszli bez kompleksów do meczu z wiceliderem V ligi. Mecz co prawda nie obfitował w masę sytuacji podbramkowych, ale to przyjezdni stworzyli sobie ich więcej i zasłużenie zakończyli mecz jako zwycięzcy.
Wynik po półgodzinie otworzył Jakub Wyszkowski. Pomocnik Bugu po dynamicznym solowym rajdzie zdecydował się na strzał przy dalszym słupku i po chwili bramkarz wyciągał piłkę z siatki. Tuż przed przerwą do wyrównania mógł doprowadzić Nico Wouters. Nasz były atakujący znalazł się sam przed Kacprem Fedorczykiem, na szczęście oddał strzał w środek bramki. Wynik meczu ustalił Piotr Połodziuk. 20 minut po przerwie otrzymał płaskie dogranie od testowanego zawodnika i precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie.
Przyjezdni byli lepsi w każdym aspekcie gry. Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych, a wygrana mogła być wyższa. Jak na ten etap zimowych przygotowań wyszkowianie zagrali bardzo dobre spotkanie.

Nadnarwianka Pułtusk – Bug 0-2 (0-1)
Gole: Wyszkowski 31, Połodziuk 67.
Bug: K. Fedorczyk – K. Maciak, M. Rogulski, A. Krawczyk – P. Połodziuk, I. Zaproshchenko, G. Zaporoshchenko, J. Wyszkowski, B. Ciach – P. Nasiadka, Ł. Kamiński. W II połowie zagrali: J. Imiołek, M. Jezierski, J. Chodkowski, Salwin, Niegowski, testowany.

 

ZOBACZ WSZYSTKIE