NEWS

Pierwszy sparing w Wyszkowie

1 lutego 2024

3 lutego gracze pierwszej drużyny Bugu Wyszków rozegrają pierwszy zimowy sparing na własnym boisku. W sobotę do Wyszkowa zawita Makowianka Maków Mazowiecki.
Makowianie od mniej więcej roku stali się czołową drużyną gr. I mazowieckiej V ligi. Rok temu o tej porze wydawało się, że będzie ich czekała rozpaczliwa walka o utrzymanie. Tymczasem drużyna miała wręcz doskonałą rundę rewanżową i finalnie zajęli 4.miejsce w tabeli. Makowianka tempa nie zwolniła również po przerwie letniej. Znajduje się obecnie na najniższym stopniu podium i traci do lidera z Przasnysza 4 punkty, zaś do Nadnarwianki tylko jedno „oczko”. Co jednak istotne Maków rozegrał jesienią jeden mecz mniej niż pułtuszczanie. Podejmować zatem będziemy wymagającego rywala.
Tej zimy Maków zdążył już ograć 6-2 Gladiatora Słoszewo. W środę miał zagrać z Opią Opinogóra, jednak rywal nie pojawił się na boisk w Przasnyszu, w związku z tym rozegrano grę wewnętrzną.
Dobrą formą tej zimy zdążyli również błysnąć wyszkowianie. Nasz zespół w ostatnią sobotę stycznia pokonal zasłużenie ligowego rywala Makowianki. Zawodnicy trenera Łukasza Choderskiego wygrali w Pułtusku 2-0 zostawiając po sobie dobre wrażenie. Gole dla gości zdobyli Jakub Wyszkowski i Piotr Połodziuk.

Początek sobotniej gry o godz. 11. Zapraszamy na trybunę sztucznego boiska w Wyszkowie.

ZOBACZ WSZYSTKIE