NEWS

Pierwszy zimowy sparing

25 stycznia 2024

Od pojedynku z Nadnarwianką Pułtusk serię zimowych meczów sparingowych rozpoczną piłkarze pierwszej drużyny seniorów. Do meczu dojdzie 27 stycznia.
Pułtuszczanie to obecnie wicelider gr. I mazowieckiej V ligi. Zespół ma za sobą znakomitą jesień, która sprawiła, że obecnie jest on na miejscu premiowanym awansem. O niego nie będzie łatwo, ponieważ Pułtuskowi po piętach depczą Makowianka Maków Mazowiecki oraz ostrołęcka Narew. Dlatego walka o dwa miejsca dające awans wiosną w tej lidze zapowiada się pasjonująco. Dla porządku dodamy tylko, że liderem rozgrywek jest MKS Przasnysz.
Nikomu nie musimy chyba przypominać, że trenerem sobotniego rywala jest nasz były opiekun Paweł Zacharski. W ataku zaś swoje umiejętności strzeleckie prezentują Nico Wouters i Szymon Rudnik.
Mecz odbędzie się na nowym pułtuskim sztucznym boisku. To będzie na pewno ciekawe doświadczenie zagrać na nowym boisku. Do tej pory bowiem z Nadnarwianką zimą najczęściej graliśmy zimą w Wyszkowie, zaś latem udawaliśmy na trawiaste tamtejsze boisko.
Początek gry o godz. 11.

ZOBACZ WSZYSTKIE