NEWS

PKS odjechał z workiem goli

21 listopada 2021


Zwycięstwem pierwszą część sezonu zakończyli w sobotę seniorzy Bugu Wyszków. W pokonanym polu zostawiliśmy Parafialny Klub Sportowy Radość.

Gospodarze mieli wymarzony początek meczu. Już po niespełna kwadransie prowadzili dwoma golami. W 7. minucie bramkarz wypuścił piłkę z rąk, przejął ją Bartosz Ciach, który podał do Alana Krawczyka, a nasz młody zawodnik mimo, że był ustawiony tyłem do bramki, w efektowny sposób zdobył gola. W 14. minucie ponownie nie popisał się bramkarz z Warszawy. Po próbie dośrodkowania Dominika Penkula próbując wypiąstkować futbolówkę wbił sobie piłkę do własnej bramki. Ten sam gracz zdobył swojego drugiego gola w tym meczu sześć minut później. I kiedy wydawało się, że obie drużyny za chwilę zejdą do szatni, stała się rzecz niespodziewana. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gracz PKS-u głową uzyskał honorowe, zupełnie niezasłużone z przebiegu meczu trafienie.

To trafienie bardzo pobudziło zespół Łukasza Stasiuka. Goście szukali kontaktowego gola i doczekali się go po godzinie meczu. Mateusz Maciak sfaulował rywala w polu karnym, a przeciwnik pewnie wykorzystał rzut karny. Końcówka meczu należała już jednak do graczy trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego. W 88. minucie strzałem przy dalszym rogu bramki losy meczu przesądził Łukasz Damętko, a w ostatniej akcji meczu sytuację sam na sam wykorzystał Łukasz Kowalczyk.

Bug – PKS Radość 5-2 (3-1)
Gole dla Bugu: Krawczyk 7, Penkul 14, 21, Damętko 88, Kowalczyk 90+2.
Bug: J. Imiołek – D. Penkul (86. J. Kopiejewski), M. Maciak, R. Nogaj, K. Maciak – B. Ciach (69. Ł. Damętko), P. Wojtkowski, W. Podolski, A. Krawczyk, P. Połodziuk (69. Ł. Kowalczyk) – J. Rejnuś.

ZOBACZ WSZYSTKIE