NEWS

Po drugą wygraną

8 września 2022

10 września do Wyszkowa zawita MKS Polonia Warszawa. To drużyna, która obecnie znajduje się tuż za plecami Bugu, a więc nadarzy się szansa na drugie z rzędu zwycięstwo.
W czterech grach warszawianie zgromadzili tyle samo punktów, Wygrali na inaugurację w Długiej Kościelnej z Halinowem oraz w ostatniej kolejce podzielili się u siebie punktami z Wichrem Kobyłka. Warszawianie z pewnością liczyli na lepszy start. Zwłaszcza mając w perspektywie poprzedni sezon. Nasz najbliższy rywal jeszcze przed ostatnią serią spotkań był na 3.mirejscu, które dawało prawo do gry w barażu o V ligę. Jednak za sprawą niekorzystnych rozstrzygnięć stołeczna ekipa musiała obejść się smakiem barażu.
Przypomnijmy, że MKS trenuje nasz były defensor, Jakub Stęszewski.
Z kolei wyszkowianie dopiero w sobotę po raz pierwszy zapunktowali za komplet punktów. Kibice w Wyszkowie liczą na pewno, że dobra passa będzie teraz regularnie kontynuowana. Przypomnijmy, że w ostatnią sobotę okazaliśmy się lepsi od Łomianek 2-0 i to na ich terenie.

Zapraszamy na wyszkowskie sztuczne boisko w sobotę na godz. 16. Arbitrem głównym pojedynku będzie Hubert Jarosz. Jego asystenci to Paweł Pawlak oraz Piotr Rachuta. Wejście na trybunę od ul. Stefana Okrzei.

ZOBACZ WSZYSTKIE