NEWS

Pogrom Dębu

11 października 2021

Bardzo wysoko, bo różnicą aż pięciu goli pokonaliśmy 9 października Dąb Wieliszew. Co ciekawe, zespół ten przed meczem wyprzedzał Bug w tabeli o dwie pozycje
Już po 20 minutach było 3-0 i było jasne, że to gospodarze sięgną po komplet punktów, a goście będą mogli szukać tylko honorowego bądź kontaktowego trafienia.
Po przerwie nasi zawodnicy zaprezentowali podobną skuteczność. A goli powinno być więcej. Zmarnowaliśmy kilka naprawdę dobrych okazji. Najlepszą miał Dominik Penkul. Nasz rezerwowy siedem minut przed końcem spotkania z rzutu karnego strzelił nad poprzeczką. Z 11 metrów nie pomylił się z kolei piłkarz gości, który strzelił na 1-5. Ostatnie słowo to jednak popis innego rezerwowego, Jana Kopiejewskiego, który w sytuacji sam na sam zachował zimną krew i sprytnie „podciął” piłkę nad bramkarzem.

Bug – Dąb Wieliszew 6-1 (3-0)
Gole dla Bugu: Costa 14, M. Maciak 18, Wojtkowski 21, J. Rejnuś 64, Łada 77, Kopiejewski 90.
Bug: J. Imiołek – A. Krawczyk, M. Maciak, K. Maciak – P. Połodziuk (67. M. Cyrych), P. Wojtkowski, W. Podolski, Ł. Łada (81. B. Rejnuś), N. de Sousa Costa (60. D. Penkul) – J. Rejnuś (81. J. Kopiejewski), Ł. Kamiński.