NEWS

Pojedynek z outsiderem

22 października 2021

23 października do Wyszkowa zawita jedna ze słabszych w bieżącym sezonie ekip gr. I warszawskiej Ligi Okręgowej. O godz. 19:22 podejmować będziemy Klub Sportowy Wesoła.
O ile w zeszłych rozgrywkach ten klub osiągnął co najmniej przyzwoity wynik plasując się jako beniaminek na 10. miejscu w tabeli i gromadząc całkiem dużo, bo aż 53 punkty, to obecna kampania jest dla warszawian na razie pasmem niepowodzeń. Dość powiedzieć, że KS w 10 spotkaniach wygrał tylko z ostatnim w tabeli Mazurem II Karczew. Z drugiej strony, dość niespodziewanie urwał u siebie punkty Startowi Otwock, który w tym sezonie notuje dobre wyniki. Fatalnie warszawianie prezentują się szczególnie na wyjazdach. W czterech grach nie ugrali choćby punktu, strzelili tylko 3, a stracili aż 18 goli. W Wyszkowie liczymy oczywiście, że w sobotni wieczór ten bilans pogorszy się jeszcze bardziej.

W ostatniej serii spotkań Wesoła uległa u siebie 0-3 Józefovii Józefów. Bug zaś w końcówce meczu w Kątach Węgierskich „wyszarpał” wygraną z Madziarem Nieporęt.
Oba mecze sobotnich rywali w poprzednim sezonie zakończyły się wygraną Bugu.

Rozjemcą sobotnich zawodów będzie Michał Borkowski, któremu pomagać będą Dariusz Kozieł oraz Adrian Karwatiuk.
Kibiców zapraszamy na trybunę sztucznego boiska. Wejście od ulicy Stefana Okrzei.

ZOBACZ WSZYSTKIE