NEWS

Porażka w Milanówku

11 lutego 2024

Mecz lepiej rozpoczęli i przez długi czas przeważali goście. Przez pierwsze 35 minut nasza drużyna zdominowała rywala, na bramkę którego sunął atak za atakiem. Wydawało się, że gole będą tylko kwestią najbliższych minut. Mimo kilku całkiem dobrych okazji to się jednak nie udało. Wyszkowianie seryjnie marnowali dobre okazje, nie trafiali w bramkę lub na drodze stawał bramkarz Milanu. W ostatnich fragmentach pierwszej odsłony obraz gry uległ zmianie. TO gospodarze „przycisnęli” efektem czego były dwie szybko i dość niespodziewanie zdobyte gole.
Na przerwę schodziliśmy zatem z bagażem i tej straty nie udało się już odrobić. Co prawda po godzinie za sprawą podania Łukasza Kamińskiego gola kontaktowego uzyskał Jakub Wyszkowski, ale na więcej wyszkowian nie było już stać. W drugiej połowie nie mieliśmy już tak wielu klarownych okazji, a nasz zespół z kilku opresji wybronił również K. Fedorczyk.

Milan Milanówek – Bug 2-1 (1-0)
Gol dla Bugu: Wyszkowski 63.
Bug: J. Imiołek (46. K. Fedorczyk) – K. Maciak, A. Krawczyk, P. Wojtkowski – J. Wyszkowski, I. Zaporshchenko, P. Połodziuk, W. Podolski, B. Ciach – Ł. Kamiński, A. Waszak (46. P. Nasiadka). Od 65. minuty zagrali: J. Chodkowski, E. Wójcik, W. Pietrzykowski, M. Rogulski, A. Balcer, testowany.

ZOBACZ WSZYSTKIE