NEWS
Powiatowe starcie na szczycie
Przed nami mecz na szczycie w wykonaniu wyszkowskich rezerw. W niedzielne późne popołudnie Bug II będzie podejmowany przez Nadbużankę Słopsk.
I podobnie jak w ostatnią niedzielę, również teraz będzie to mecz wicelidera z liderem. Nadbużanka to jak na razie „czarny koń” rozgrywek. Chyba mało kto spodziewał się po naszych sąsiadach zza Bugu, że w pierwszym sezonie istnienia klubu tak udanie wystartują oni w rozgrywkach. W 7 meczach zdobyli aż 16 punktów i przegrali tylko raz, 2-5 w Serocku. Obecnie Słopsk ma 2 punkty straty do naszych rezerw, które jak dotąd wygrały wszystkie 6 meczów. Będzie to więc mecz o przewodnictwo w tabeli. Gospodarze aby wyprzedzić Bug będą musieli wygrać.
W ostatnich meczach Nadbużanka rozgromiła w Wyszkowie 9-1 Legion Warszawa, a nasz zespół w bardzo ważnym meczu pokonał 5-3 Koronę Jadów.
W niedzielnym meczu w roli gospodarza wystąpią gracze z gminy Zabrodzie. Sędzią głównym tej potyczki będzie Hubert Jarosz, a na liniach pomogą mu Dawid Zieliński i Arkadiusz Noga. Pierwszy gwizdek o godz. 18.
Zapraszamy kibiców na trybunę sztucznego boiska.


