NEWS

Pożegnanie sezonu w Wyszkowie

10 czerwca 2022

W niedzielę, 12 czerwca, piłkarze Bugu Wyszków pożegnają kończący się sezon przed własną publicznością. Okazja do tego będzie wręcz zacna, ponieważ do naszego miasta zawita zwycięzca ligi, nowy uczestnik nowej V ligi – Klub Towarzysko Sportowy Weszło.
Beniaminek w tym sezonie całkowicie zdominował rozgrywki i zostawił daleko w tyle resztę stawki. W 28 meczach KTS zdobył aż 67 punktów i o 10 wyprzedza drugą w tabeli Polonię II Warszawa. Imponujący jest również bilans bramkowy lidera. Warszawianie aż 115 razy pokonywali bramkarzy rywali, stracili również najmniej goli, bo tylko 25. KTS nie poległ jak dotychczas na wyjeździe. Ostatnią szansę by tego dokonać będą mieli nasi piłkarze i jako kibice Bugu oczywiście liczymy, że tak właśnie się stanie.
Obie drużyny nie grają już o żadną stawkę. KTS już skupił się na transferach przed startem w wyższej lidze, z kolei Bug na pewno zakończy sezon w okolicy środka tabeli. Obecnie zajmujemy 7. miejsce w tabeli, a na 6. możemy awansować tylko w przypadku wygranej w niedzielę, przy jednoczesnej porażce Naprzodu Stare Babice, który wyprzedza nas o dwa punkty.

Początek niedzielnego spotkania o godz. 17. Przypominamy, że jest to termin obligatoryjny, narzucony przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Niemniej, zapraszamy serdecznie kibiców na ostatni ligowy mecz w tym sezonie.
Sędzią głównym meczu będzie Michał Wąsowski, na liniach asystować mu będą Patryk Grzeszczak i Kamil Książek.

ZOBACZ WSZYSTKIE