NEWS

Przełamać się z „czerwoną latarnią” ligi

13 maja 2022

14 maja seniorzy Bugu Wyszków będą mieli okazję wygrać pierwszy raz od czterech meczów i tym samym przełamać passę czterech remisów z rzędu. Okazja do tego będzie co najmniej dobra, ponieważ do Wyszkowa zawita ostatnia drużyna ligi.
Madziar Nieporęt w 24 meczach uzbierał tylko 15 punktów i ma już tylko teoretyczne szanse na utrzymanie się w lidze. Na drugim froncie tabeli znajduje się Bug. Wyszkowianie są co prawda w czołówce ligi, ale nasze szansę na awans również ograniczają się już tylko do liczenia na potknięcia rywali i matematycznych wyliczeń. Dla naszego zespołu będzie to bardzo dobra okazja żeby pierwszy raz od czterech spotkań, czyli od wygranej z Naprzodem Stare Babice, sięgnąć po komplet punktów. To nasz zespół będzie zdecydowanym faworytem sobotniego starcia i mamy nadzieję, że komplet punktów zostanie w Wyszkowie.
W środę Nieporęt przegrał u siebie 0-4 z Józefovią Józefów, a Bug zremisował 1-1 w Wieliszewie z Dębem.

W październiku w Kątach Węgierskich, gdzie Madziar ma boisko, Bug po emocjonującym meczu zapewnił sobie w końcówce minimalna wygraną 3-2.
Sędzią głównym tego meczu będzie Paweł Foryś, jego asystentami będą Maciej Kostyra oraz Paweł Pawlak. Początek meczu o godz. 16.
Zapraszamy kibiców na trybunę sztucznego boiska !

ZOBACZ WSZYSTKIE