NEWS

Punkty pojechały do Wyszkowa

29 października 2023

Wysoką wygraną gości zakończył się sobotni mecz w Zielonce. Beniaminek rozgrywek nie sprostał naszej drużynie, goście wygrali zasłużenie.
Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku. W 3. minucie piłka dość przypadkowo trafiła pod nogi Piotr Połodziuka. Nasz pomocnik zwodem minął rywala i strzałem przy dalszym słupku otworzył wynik meczu. Dużo przypadku zagościło również przy wyrównującym golu. W 32. minucie napastnik Orłów zwiódł naszego obrońcę i jego podanie trafiło w Roberta Nogaja. To niestety kompletnie zmyliło Kacpra Fedorczyka, który rzucił się w drugą stronę i po chwili wyciągał piłkę z bramki. Bardzo ważnym momentem meczu był doliczony czas gry pierwszej połowy. Wtedy to bardzo ładnym strzałem z narożnika pola karnego Illia Zaproshchenko ponownie wyprowadził wyszkowian na prowadzenie.
Bardzo szybko po wznowieniu gry uspokoiliśmy przebieg meczu. Duża w tym zasługa rezerwowego Filipa Woźnicy. Rosły napastnik pojawił się na boisku w przerwie i szybko dodał drużynie jakości. Najpierw w sytuacji sam na sam minął bramkarza i kopnął do pustej bramki. Chwilę później główkował, piłka przełamała ręce bramkarza i wylądowała w bramce. Kwadrans przed końcem bardzo ładnym strzałem z rzutu wolnego swoją kolejną tego rodzaju bramkę zdobył w tym sezonie Robert Nogaj. 3 minuty później jeden z naszych defensorów zagrał piłkę ręką w polu karnym, a jeden z rywali zmylił Fedorczyka strzałem z rzutu karnego.

Orły Zielonka – Bug 2-5 (1-2)
Gole dla Bugu: Połodziuk 3, I. Zaporoshchenko 45+3, Woźnica 55, 63, Nogaj 77 (wolny).
Bug: K. Fedorczyk – R. Nogaj, M. Maciak, K. Maciak (73. J. Chodkowski) – P. Połodziuk, A. Krawczyk (68. W. Podolski), B. Ciach, J, Wyszkowski (81. A. Balcer) – A. Waszak (46. F. Woźnica), I. Zaporoshchenko (73. P. Wojtkowski).

ZOBACZ WSZYSTKIE