NEWS

Punkty w dalekim Łaskarzewie

11 listopada 2023

Nasza drużyna nie miała problemów z pokonaniem Promnika Łaskarzew. Nie było to łatwy mecz, ale nasza wygrana jak najbardziej zasłużona.
Musieliśmy się trochę pomęczyć z beniaminkiem. Ale jak to bywa na terenie nowicjusza rozgrywek, tanio skóry u siebie nie sprzedaje. Pierwsza ciekawsza akcja przyjezdnych przyniosła bramkę. W 21. minucie Arek Waszak otrzymał prostopadłe podanie, minął bramkarza i strzałem z około 12 metrów umieścił piłkę w pustej bramce. Niedługo przed przerwą rzut rożny wykonywał Robert Nogaj. Piłka minęła bramkarza, a defensora uprzedził Przemek Nasiadka, piłka po strzale z woleja po chwili zatrzepotała w siatce.
Trzeba uczciwie przyznać, że łaskarzewianie przez całą drugą połowę dłużej utrzymywali się częściej przy piłce i z całych sił dążyli do odrobienia straty. Za to miejscowym należą się wielkie brawa. Nasz zespół zachował jednak spokój i zimną krew, zaczaił się na rywala na własnej połowie i nie pozwolił mu na zbyt dużo. 20 minut przed końcem meczu swoją kolejną bramkę strzałem z 10 metrów zdobył rezerwowy Filip Woźnica. Chwilę potem miejscowi mieli rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką. Na wysokości zadania, by nie napisać, piękną paradą popisał się jednak Jakub Imiołek. Nasz bramkarz wyczuł strzelca i swoją prawą ręką skutecznie odbił piłkę. Promnik nie załamał się jednak. Niespełna 10 minut przed końcem gospodarze po rykoszecie zmieścili piłkę w bramce, na co Imiołek nie mógł w żaden sposób zareagować.
Warto podkreślić, że na teren beniaminka udaliśmy się w okrojonym zestawieniu. Nie zagrali bracia Maciakowie. Mateusz leczy jeszcze uraz z meczu z Deltą, a Krzysztof zmuszony był odbyć pauzę za nadmiar żółtych kartek.

Promnik Łaskarzew – Bug 1-3 (0-2)
Gole dla Bugu: Waszak 21, Nasiadka 39, Woźnica 69.
Bug: J. Imiołek – A. Krawczyk, R. Nogaj, A. Szleżanowski – J. Wyszkowski, I. Zaporoshchenko (77. W. Podolski), H. Zaporoshchenko, P. Połodziuk (90+1 A. A. Balcer), B. Ciach – P. Nasiadka (74. J. Chodkowski), A. Waszak (66. F. Woźnica).

ZOBACZ WSZYSTKIE