NEWS

Radość dla przyjezdnych

13 maja 2024

Za nami trudna przeprawa w warszawskim Wawrze. Wygraliśmy skromnie, jedną bramką i jak wskazuje na to sam wynik, nie było to łatwe spotkanie.
Mecz ułożył się dobrze dla wyszkowian, którzy w niedzielę zagrali lepszą pierwszą połowę. Prowadzenie objęliśmy po strzale Arka Waszaka z 28.minuty. Wcześniej ten sam gracz po „bombie” z dystansu obił słupek. Swoją szansę miał również Przemek Nasiadka. Niespełna 10 minut później warszawianie musieli grać w osłabieniu. Ich zawodnik został usunięty z boiska po obejrzeniu czerwonej kartki. Jak to czasem bywa w takich przypadkach gra w osłabieniu jeszcze bardziej zmobilizowała drużynę, która straciła zawodnika.
Po przerwie mecz wyrównał i PKS miał swoje szanse na wyrównanie, ale bardzo dobra forma Jakuba Imiołka w bramce uchroniła Bug przed stratą punktów. Szczególnie przez ostatnie 10 minut zespół ze stolicy mocno napierał na gości, ale ostatecznie niczego nie wskórał.
PKS Radość – Bug 0-1 (0-1)
Gol: Waszak 28.
Bug: J. Imiołek – K. Maciak (46. Pastewka), M. Maciak, R. Nogaj – B. Ciach, W. Podoslki (62. I. Zaproshchenko), H. Zaporoshchenko, J. Wyszkowski (70. A. Krawczyk), M. Charniauski – P. Nasiadka (62. Ł. Kamiński), A. Waszak (77. P. Połodziuk).

ZOBACZ WSZYSTKIE