NEWS

Sobota w Radzyminie

21 maja 2024

Mazur Radzymin to najbliższy rywal pierwszej drużyny Bugu Wyszków. Na ten pobliski wyjazd udamy się 25 maja na godz. 17.
Nasz najbliższy rywal to kolejna po Dębie Wieliszew drużyna z końcówki tabeli. Nasz ostatni rywal, Dąb, którego pokonaliśmy 5-0 to ostatnia drużyna w tabeli. Z kolei radzyminianie zajmują 14.miejsce w tabeli. Nie ma jednak sensu porównywanie dorobku punktowego obu ekip. Mazur w 25 grach zgromadził 23 punkty. O ile obecnie znajduje się jeszcze na pozycji spadkowej, to jeden wygrany mecz może sprawić, że ją opuści. W Wyszkowie mamy jednak nadzieję, że po sobotnim meczu tak się nie stanie.
W ostatnim meczu Radzymin w niedzielę doznał dotkliwej porażki 0-6 w Nowym Dworze Mazowieckim. 21 października ub. roku w Wyszkowie gospodarze triumfowali aż 9-1.

Rezerwy w Legionowie
Z kolei w Legionowie niedzielne przedpołudnie spędzą nasze rezerwy. O godz. 10.podejmowani będziemy przez trzeci zespół Legionovi.
Obie drużyny to sąsiedzi w tabeli. Niedzielni gospodarze w 22 grach zgromadzili 25 punktów. Wyszkowianie o 4 więcej. W październiku w Wyszkowie legionowianie zwyciężyli 5-3.

ZOBACZ WSZYSTKIE