NEWS

Starcie Dawida z Goliatem

15 maja 2024

W najbliższą sobotę do Wyszkowa zawita ostatni w tabeli rozgrywek Dąb Wieliszew. Teoretycznie zatem wydaje się, że przed nami rola faworyta. Jak jednak pokazał ostatni mecz w warszawskim Wawrze, mimo różnicy pozycji w tabeli, cały czas należy mieć się na b
Wieliszewianie od początku sezonu okupują ostatnie miejsce w tabeli. Na boisku wygrali tylko raz, pokonując Promnika Łaskarzew. Otrzymali również walkowera za mecz z rezerwami Legionovii. I to by było na tyle z dorobku punktowego wieliszewian. Dalecy jednak jesteśmy od traktowania rywala z perspektywy miejsca w tabeli. Punkty można wywalczyć tylko na boisku i na tym nasza drużyna skupi się w sobotnie późne popołudnie.
W ostatnich grach Dąb uległ u siebie Świtowi II 0-3, zaś sobotni gospodarze wygrali z Radośią 1-0.
Sędziami meczu będą p. Górak, Szczurzyński i Ziółkowski. Pierwszy Gwizdek o godz. 17:30.

Rezerwy też u siebie

Po dwóch wyjazdowych kolejkach na domowe spotkanie zapraszają również piłkarze rezerw Bugu. W niedzielne popołudnie do Wyszkowa zawitają wyżej notowane rezerwy Ząbkovi.
Zanosi się zatem na ciekawe widowisko, ponieważ ząbkowanie to jeden z faworytów do awansu. Mają obecnie 12 punktów więcej od Bugu II i dalej mają duże szanse na awans do ligi okręgowej.
W ostatniej kolejce Ząbki ograły 5-3 Koronę Jadów, a nasza „dwójka” uległa na wyjeździe liderowi, Białym Orłom Warszawa 2-3.
Pierwszy gwizdek niedzielnej gry o godz. 16. Zapraszamy na trybunę sztucznego boiska w Wyszkowie. Sędziami meczu będą panowie Górak, Więch, Glinka.

ZOBACZ WSZYSTKIE