NEWS

Sześć goli z Zielonką

31 maja 2024

Pewną i wysoką wygraną gospodarzy zakończył się czwartkowy mecz Bugu Wyszków z Orłami Zielonka. Miejscowi wbili gościom sześć goli nie tracąc przy tym ani jednego.
Na pierwsze trafienie musieliśmy czekać pół godziny. Na strzał z dystansu zdecydował się Bartosz Ciach, bramkarz odbił piłkę przed sobą co skwapliwie wykorzystał Arkadiusz Waszak. Sześć minut później prowadzenie podwyższył Jakub Wyszkowski. Nasz pomocnik najpierw trafił w nogi obrońcy, ale dobitka z około 15 metrów była już celna. Chwilę później wspomniany duet strzelców przeprowadził kolejną akcję. Z linii końcowej podawał Wyszkowski, a atomowym strzałem z pierwszej piłki bramkarzowi najmniejszych szans nie dał Waszak.
Cztery minuty po przerwie głową najpierw w poprzeczkę trafił Mateusz Maciak, z dobitką Waszaka poradził sobie bramkarz, ale Wyszkowski był już dla niego bezlitosny. Kwadrans przed końcem asystę zanotował rezerwowy Igor Falbowski. Nasz atakujący podał do innego zmiennika – Łukasza Kamińskiego, a ten płaskim strzałem z 10 metrów strzelił na 5-0. Siedem minut przed końcem najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał Charniauski, a chwilę potem sam przed bramkarzem znalazł się Alan Balcer. Rezerwowy w Bugu z ostrego kąta strzałem lewą nogą ustalił wynik meczu.

Bug – Orły Zielonka 6-0 (3-0)
Gole: Waszak 31, 41, Wyszkowski 37, 49 Kamiński 73, Balcer 82.
Bug: J. Imiołek – K. Maciak (75. R. Nogaj), M. Maciak, M. Charniauski – B. Ciach (73. A. Balcer), W. Podolski, J. Wyszkowski (55. Pastewka), H. Zaproshchenko (73. P. Wojtkowski), W. Pietrzykowski (61. A. Krawczyk) – P. Nasiadka (61. Ł. Kamiński), A. Waszak (61. I. Falbowski).