NEWS

Trudne zadanie w Ząbkach

5 czerwca 2024

Spore wyzwanie przed piłkarzami pierwszej drużyny Bugu Wyszków. W sobotę podejmowani będziemy przez Deltę Warszawa, która u siebie nie zwykła przegrywać.
To będzie nasze przedostatnie, ale kto wie, czy nie jedno z najtrudniejszych wyjazdowych spotkań. Beniaminek w tym sezonie przegrał na „własny” boisku tylko 3 razy. Sposób na warszawian znaleźli tylko Orły Zielonka, Madziar Nieporęt i lider z Łomianek.
Przymiotnik własny wzięliśmy w nawias nie bez powodu. Delta bowiem nie posiada własnego stadionu, mecze w roli gospodarza rozgrywa w Ząbkach. I właśnie na obiekt Ząbkovii zapraszamy naszych kibiców w sobotnie południe.
W 27 grach warszawianie zgromadzili 52 punkty. W niedzielę zremisowali 2-2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Zaś w listopadzie wyszkowianie w domowym meczu zwyciężyli 4-2.

Ostatni wyjazd rezerw

Trochę ponad godzinę po zakończeniu pojedynku w Ząbkach dojdzie do spotkania rezerw. Bug II w pobliskim Wołominie podejmowany będzie przez rezerwy tamtejszego Huraganu.
Obie ekipy w tabeli dzieli przepaść. Sobotni goście to obecnie 6 siła ligi z dorobkiem 38 pkt w 24 meczach. Gospodarze zaś w takiej samej ilości meczów zgromadził 22 punkty i nie może być jeszcze pewny ligowego bytu.
W ostatniej kolejce Bug pokonał 4-0 Dąbrówkę, zaś Huragan II musiał uznać wyższość 2-1 Korony Jadów.
Początek meczu o godz. 15.

ZOBACZ WSZYSTKIE