NEWS

Tylko remis w Radzyminie

27 maja 2024


Podziałem punktów zakończyło się sobotnie spotkanie pierwszej drużyny Bugu Wyszków. Punkty urwał nam Mazur Radzymin, a to oznacza niestety spadek w tabeli za Wicher Kobyłka.
Wynik meczu otworzył w 22. minucie Alan Krawczyk. Nasz młodzieżowiec wykorzystał ładne zgranie głową Arka Waszaka i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Prowadzenie przyjezdnych utrzymało się tylko chwilę. Trzy minuty później jeden z naszych atakujących mógł w polu karnym oddać strzał na bramkę Mazura. Piłka została mu jednak zablokowana, a rywale wyprowadzili kontrę. W jej efekcie jeden z gospodarzy oddał strzał z 12 metrów w kierunku dalszego słupka, który zaskoczył Jakuba Imiołka.
Od 57. minuty radzyminianie grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla ich piłkarza. Nie pomogło to jednak przyjezdnym w strzeleniu rozstrzygającej bramki. Gra toczyła się co prawda najczęściej na połowie gospodarzy, ale nasz zespół nie znalazł sposobu na rozmontowanie defensywy radzyminian.

Mazur Radzymin – Bug 1-1 (1-1)
Gol dla Bugu: Krawczyk 22.
Bug: J. Imiołek – K. Maciak, M. Maciak, Pastewka – M. Charniauski (54. P. Połodziuk), A. Krawczyk (54. W. Podolski), H. Zaporoshchenko (75. W. Pietrzykowski), I. Zaporoshchenko, J. Wyszkowski (46. B. Ciach) – Ł. Kamiński, A. Waszak.

ZOBACZ WSZYSTKIE