NEWS

Tylko remis w Wieliszewie

11 maja 2022

Czwarty raz z rzędu nie udało nam się zdobyć kompletu punktów. Remis w Wieliszewie sprawił, że na własne życzenie szanse na awans do V ligi ograniczyliśmy do czystej matematyki.
Początek środowego spotkania mógł się podobać grupce wyszkowskich kibiców. To nasi gracze dążyli do otwarcia wyniku meczu i nawet im się to udało. Wcześniej jednak po strzałach głową Kamińskiego dobrze wykazał się bramkarza, a Nasiadki obrońca wybił piłkę z pustej bramki. Po kwadransie Kamiński głową otworzył wynik meczu. Z prowadzenia cieszyliśmy się króciutko. W kolejnej akcji napastnik Dębu wślizgiem minął się z piłką i nie trafił w bramkę. Po kilku sekundach, ku zdziwieniu nawet wieliszewian, którzy nie protestowali, sędzia wskazał na rzut karny. Gracz Dębu strzelił celnie pod rękoma Jakuba Imiołka.
W drugiej połowie, na jej początku to miejscowi mogli strzelić drugiego gola. Nasi gracze przeważali, biegali, starali się, ale żadna groźna sytuacja z tej przewagi nie wynikła. Byliśmy świadkami przysłowiowego bicia głową w mur.
Pozostało nam tylko gonić czołówkę i liczyć na jej potknięcia w kolejnych grach.

Dąb Wieliszew – Bug 1-1 (1-1)
Gol dla Bugu: Kamiński 17.
Bug: Imiołek – Ciach, Nogaj. M. Maciak, K. Maciak – Połodziuk (83. Czajka), Wojtkowski (77. de Sousa), Krawczyk (46. Damętko), Podolski – Kamiński, Nasiadka.

ZOBACZ WSZYSTKIE