NEWS

Weekend seniorów

1 listopada 2023

W sobotę o 17:30 dojdzie do ciekawie zapowiadającego się spotkania. W ramach ligi okręgowej zagrają Bug z Deltą Warszawa. Beniaminek okazał się realnym wzmocnieniem potencjału ligi. Warszawianie zajmują w tabeli 5.miejsce, mają 23 punkty, o 5 mniej od Bugu. W ostatnich dwóch meczach zdobyli aż 9 goli, pokonując rezerwy Świtu 6-1, a we wtorek wygrywając 3-0 w zaległym meczu z Promnikiem Łaskarzew. Mamy również z tą drużyną mały rachunek do wyrównania. 2 lata temu dość niespodziewanie ulegliśmy Delcie na sztucznym boisku w Ząbkach w ramach okręgowego Pucharu Polski. Był to jak dotąd jedyny oficjalny mecz obu drużyn.
Zawodnicy Bugu również nie mogą narzekać na formę. W ostatnich grach odprawiają rywali z kretesem, wygrywając różnicą kilku goli. Ostatnio przekonał się boleśnie o tym inny z beniaminków, Orły z Zielonki. Goście wygrali 5-2.
Sobotni mecz jako główny poprowadzi Michał Świątczak, na liniach pomogą mu Grzegorz Gołda i Jakub Kłyszejko.

Rezerwy z innymi rezerwami

W niedzielę o godz. 17. Bug II podejmować będzie Huragan II Wołomin. Faworytem tego meczu wydają się być gospodarze.
Huragan w 10 meczach zdobył 9 punktów i zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli rozgrywek. Na drugim biegunie są wyszkowianie. Drużyna trenera Mariusza Szajczyka zdobyła jak dotychczas 11 punktów więcej i są na 5. miejscu w tabeli. Mamy za sobą bardzo dobry mecz w Jadowie, gdzie pokonaliśmy GKS Dąbrówka, dla którego była to pierwsza porażka w sezonie. Huragan z kolei ma za sobą piłkarską strzelaninę. W niedzielę zwyciężył u siebie Koroną Jadów stosunkiem 7-6! Biorąc pod uwagę, że Bug w sobotę zdobył aż 5 goli, duża ilość bramek będzie w niedzielę niemal gwarantowana.
Mecz posędziuje Patryk Górak, asystować będą mu Marcin Mielczarczyk i Patryk Kosierb.

ZOBACZ WSZYSTKIE