NEWS

Wygrana i awans w tabeli

8 listopada 2021

Dzięki dwóm golom seniorzy Bugu Wyszków pokonali w sobotę beniaminka z Halinowa. Dzięki tej wygranej Bug awansował na 6. miejsce w tabeli.
Kibice zgromadzeni na stadionie Bugu zobaczyli w sobotę interesujące spotkanie. Był to mecz drużyn, które wyraźnie chciały grać w piłkę i preferowały ofensywny styl gry. Goście nie przyjechali bronić się, często próbowali atakować, ale ich akcje zaczepne kończyły się najczęściej na około 25 metrze przed bramką Jakuba Imiołka. Nasi gracze nękali z kolei rywala stałymi fragmentami gry. Po rzucie rożnym defensor KS-u „zdjął” z głowy piłkę Mateuszowi Maciakowi, który prawdopodobnie strzeliłby w tej sytuacji gola. Drugi rzut rożny przyniósł już powodzenie. Po wrzutce Rejnusia M. Maciak otworzył wynik meczu.
W drugiej połowie wyszkowianie zmuszeni byli zmienić ustawienie. Po zejściu Mateusza Maciaka z kontuzją Bug przeszedł na system 4-4-2. Bardzo dobrze w takim układzie czuli się szczególnie Bartosz Ciach i Dominik Penkul, którzy raz po raz inicjowali ataki na skrzydłach. Druga bramka dla gospodarzy to dzieło Rejnusia. Jakub podniósł piłkę nad murem i pokonał bramkarza. Rywale kończyli mecz w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla defensora z Halinowa.

Bug – KS Halinów 2-0 (1-0)
Gole: M. Maciak 7, J. Rejnuś 73.
Bug: J. Imiołek – A. Krawczyk, R. Nogaj, M. Maciak (64. Ł. Łada) – B. Ciach (88. J. Cyrych), P. Wojtkowski, W. Podolski, K. Maciak – J. Rejnuś (81. B. Rejnuś), N. de Sousa Costa (85. M. Czabaj).

ZOBACZ WSZYSTKIE