NEWS

Wygrana po zaciętym meczu

18 października 2021

Ciekawy i bardzo żywy mecz obejrzeli w niedzielę kibice w Kątach Węgierskich, gdzie swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa Madziar Nieporęt. Kto przyszedł na mecz z pewnością nie żałował tej decyzji.

W obu połowach obie drużyny stworzyły sobie po kilka okazji strzeleckich. Jednak w pierwszej odsłonie to przyjezdni mieli więcej do powiedzenia, ale seryjnie marnowali stworzone sytuacje. Zostali za to skarceni po półgodzinie golem na 1-0. Do przerwy było jednak 2-1. Wyrównał Jakub Rejnuś, a do pustej bramki trafił Łukasz Kamiński.
Niedługo po przerwie miejscowi wyrównali. Rozstrzygając losy meczu gol padł w końcówce. Pokazał się rezerwowy Łukasz Kowalczyk, który efektownym lobem ustalił wynik spotkania. Gdyby obie drużyny miały w niedzielę lepiej ustawione celowniki z pewnością spotkanie zakończyłoby się hokejowym wynikiem.

Madziar Nieporęt – Bug 2-3 (1-2)
Gole dla Bugu: Rejnuś 37, Kamiński 42, Kowalczyk 83.
Bug: J. Imiołek – D. Penkul (71. Ł. Kowalczyk), M. Maciak, R. Nogaj, A. Krawczyk – K. Maciak, P. Wojtkowski (73. Ł. Łada), W. Podolski, N. Sousa Costa – J. Rejnuś, Ł. Kamiński.
Widzów: ok. 150.