NEWS

Wysoka wygrana Huraganu

30 lipca 2022

30 lipca pierwsza drużyna Bugu Wyszków doznała pierwszej porażki tego lata. Wyraźnie lepszy, zwłaszcza w kontekście drugiej polowy sobotniego meczu, okazał się wyżej notowany Huragan Wołomin.
Pierwsza część meczu była w miarę wyrównana. W 6. minucie gracz Huraganu płaskim strzałem przy słupku nie dał szans Jakubowi Imiołkowi. Następnie rywale najpierw obili słupek, a kilka chwil później po mocnym strzale piłka trafiła w ustawionego w pustej bramce Mateusza Maciaka i wpadła do bramki. Następnie błąd popełnił Imiołek, który minął się z piłką, ale na posterunku był Robert Nogaj. Nasz defensor wślizgiem zablokował strzał do pustej bramki. Chwilę później Patryk Czajka wykorzystał sytuację sam na sam. Dwie minuty później testowany w naszych szeregach jeden z Ukraińców mocnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania.
Od razu po przerwie za sprawą dwójkowej akcji Jana Kopiejewskiego z Igorem Świderkiem Czajka miał przed sobą pustą bramkę, ale po jego strzale wślizgiem piłka trafiła w boczną siatkę. My nie strzeliliśmy gola, a chwilę straciliśmy. I każde kolejne trafienie było za sprawą indywidualnych błędów naszych zawodników. Najpierw testowany obrońca dostał piłkę „za kołnierz”, a napastnik z Wołomina wykorzystał sytuację sam na sam. Po chwili Filip Augustyniak tak niefortunnie odbił piłkę przed siebie, że rywal głową strzelił do pustej bramki. Z kolei ostatnie trafienie rywali, to gol samobójczy jednego z defensorów Bugu.

Bug – Huragan Wolomin 2-6 (2-2)
Gole dla Bugu: Czajka 39, testowany 41.
Bug: J. Imiołek – P. Wojtkowski, R. Nogaj, M. Maciak, A. Krawczyk – N. de Sousa Costa, W. Podolski, Ł. Łada, testowany nr 1 – P. Czajka, testowany nr 2. W II połowie zagrali: F. Augustyniak, J. Kopiejewski, I. Świderek, Wojtaszek, M. Rogulski, dwóch testowanych.

ZOBACZ WSZYSTKIE