MZKS Bug Wyszków
Oficjalny Sewis Klubu

Terminarz

Kolejka 1

+

14/08/2019 MKS Wicher Kobyłka 2:1 KS Sokół Serock
14/08/2019 MLKS Victoria II Sulejówek 0:2 LKS Mazur II Karczew
14/08/2019 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 3:4 KS Dąb Wieliszew
14/08/2019 POLONIA II WARSZAWA S.A. 2:2 ESCOLA VARSOVIA
14/08/2019 AP MARCOVIA MARKI 9:0 KS Wisła Dziecinów
14/08/2019 WRKS Olimpia Warszawa 0:1 AP Agape Białołęka
28/08/2019 KS Wisła Jabłonna 3:6 KS Legionovia II
14/08/2019 MKS BUG Wyszków 2:1 RKS Mazur Radzymin

Kolejka 2

+

18/08/2019 AP Agape Białołęka 1:4 KS Legionovia II
17/08/2019 RKS Mazur Radzymin 8:1 KS Wisła Jabłonna
18/08/2019 KS Sokół Serock 2:3 MKS BUG Wyszków
18/08/2019 LKS Mazur II Karczew 4:1 MKS Wicher Kobyłka
17/08/2019 KS Dąb Wieliszew 7:1 MLKS Victoria II Sulejówek
18/08/2019 ESCOLA VARSOVIA 3:3 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
17/08/2019 AP MARCOVIA MARKI 1:0 POLONIA II WARSZAWA S.A.
17/08/2019 WRKS Olimpia Warszawa 4:2 KS Wisła Dziecinów

Kolejka 3

+

25/08/2019 KS Wisła Dziecinów 0:4 AP Agape Białołęka
25/08/2019 POLONIA II WARSZAWA S.A. 5:2 WRKS Olimpia Warszawa
25/08/2019 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 2:1 AP MARCOVIA MARKI
25/08/2019 MLKS Victoria II Sulejówek 2:10 ESCOLA VARSOVIA
24/08/2019 MKS Wicher Kobyłka 0:1 KS Dąb Wieliszew
25/08/2019 MKS BUG Wyszków 3:0 LKS Mazur II Karczew
25/08/2019 KS Wisła Jabłonna 2:2 KS Sokół Serock
25/08/2019 KS Legionovia II 5:2 RKS Mazur Radzymin

Kolejka 4

+

31/08/2019 AP Agape Białołęka 1:2 RKS Mazur Radzymin
31/08/2019 KS Sokół Serock 3:4 KS Legionovia II
01/09/2019 LKS Mazur II Karczew 3:1 KS Wisła Jabłonna
31/08/2019 KS Dąb Wieliszew 0:2 MKS BUG Wyszków
01/09/2019 ESCOLA VARSOVIA 5:0 MKS Wicher Kobyłka
31/08/2019 AP MARCOVIA MARKI 4:0 MLKS Victoria II Sulejówek
31/08/2019 WRKS Olimpia Warszawa 2:2 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
31/08/2019 KS Wisła Dziecinów 4:1 POLONIA II WARSZAWA S.A.

Kolejka 5

+

08/09/2019 POLONIA II WARSZAWA S.A. 0:1 AP Agape Białołęka
07/09/2019 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. 3:1 KS Wisła Dziecinów
07/09/2019 MLKS Victoria II Sulejówek 1:1 WRKS Olimpia Warszawa
07/09/2019 MKS Wicher Kobyłka 0:2 AP MARCOVIA MARKI
07/09/2019 MKS BUG Wyszków 1:1 ESCOLA VARSOVIA
08/09/2019 KS Wisła Jabłonna 2:3 KS Dąb Wieliszew
08/09/2019 KS Legionovia II 8:0 LKS Mazur II Karczew
08/09/2019 POLONIA II WARSZAWA S.A. 0:1 AP Agape Białołęka

Kolejka 6

+

14/09/2019 AP Agape Białołęka 1:1 KS Sokół Serock
15/09/2019 LKS Mazur II Karczew 2:1 RKS Mazur Radzymin
14/09/2019 KS Dąb Wieliszew 3:2 KS Legionovia II
15/09/2019 ESCOLA VARSOVIA 7:0 KS Wisła Jabłonna
14/09/2019 AP MARCOVIA MARKI 3:0 MKS BUG Wyszków
14/09/2019 WRKS Olimpia Warszawa 3:2 MKS Wicher Kobyłka
14/09/2019 KS Wisła Dziecinów 3:6 MLKS Victoria II Sulejówek
15/09/2019 POLONIA II WARSZAWA S.A. 0:1 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.

Kolejka 7

+

21/09/2019 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. : AP Agape Białołęka
21/09/2019 MLKS Victoria II Sulejówek : POLONIA II WARSZAWA S.A.
20/09/2019 MKS Wicher Kobyłka : KS Wisła Dziecinów
21/09/2019 MKS BUG Wyszków : WRKS Olimpia Warszawa
22/09/2019 KS Wisła Jabłonna : AP MARCOVIA MARKI
22/09/2019 KS Legionovia II : ESCOLA VARSOVIA
21/09/2019 RKS Mazur Radzymin : KS Dąb Wieliszew
21/09/2019 KS Sokół Serock : LKS Mazur II Karczew

Kolejka 8

+

28/09/2019 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. : AP Agape Białołęka
28/09/2019 KS Dąb Wieliszew : KS Sokół Serock
29/09/2019 ESCOLA VARSOVIA : RKS Mazur Radzymin
28/09/2019 AP MARCOVIA MARKI : KS Legionovia II
28/09/2019 WRKS Olimpia Warszawa : KS Wisła Jabłonna
29/09/2019 KS Wisła Dziecinów : MKS BUG Wyszków
29/09/2019 POLONIA II WARSZAWA S.A. : MKS Wicher Kobyłka
29/09/2019 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. : MLKS Victoria II Sulejówek

Kolejka 9

+

05/10/2019 MLKS Victoria II Sulejówek : AP Agape Białołęka
05/10/2019 MKS Wicher Kobyłka : NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
05/10/2019 MKS BUG Wyszków : POLONIA II WARSZAWA S.A.
05/10/2019 KS Wisła Jabłonna : KS Wisła Dziecinów
06/10/2019 KS Legionovia II : WRKS Olimpia Warszawa
06/10/2019 RKS Mazur Radzymin : AP MARCOVIA MARKI
06/10/2019 KS Sokół Serock : ESCOLA VARSOVIA
06/10/2019 LKS Mazur II Karczew : KS Dąb Wieliszew

Kolejka 10

+

12/10/2019 MLKS Victoria II Sulejówek : AP Agape Białołęka
12/10/2019 ESCOLA VARSOVIA : LKS Mazur II Karczew
12/10/2019 AP MARCOVIA MARKI : KS Sokół Serock
12/10/2019 WRKS Olimpia Warszawa : RKS Mazur Radzymin
12/10/2019 KS Wisła Dziecinów : KS Legionovia II
13/10/2019 POLONIA II WARSZAWA S.A. : KS Wisła Jabłonna
12/10/2019 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. : MKS BUG Wyszków
12/10/2019 MLKS Victoria II Sulejówek : MKS Wicher Kobyłka

Kolejka 11

+

19/10/2019 MKS Wicher Kobyłka : AP Agape Białołęka
19/10/2019 MKS BUG Wyszków : MLKS Victoria II Sulejówek
19/10/2019 KS Wisła Jabłonna : NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
19/10/2019 KS Legionovia II : POLONIA II WARSZAWA S.A.
20/10/2019 RKS Mazur Radzymin : KS Wisła Dziecinów
20/10/2019 KS Sokół Serock : WRKS Olimpia Warszawa
19/10/2019 LKS Mazur II Karczew : AP MARCOVIA MARKI
19/10/2019 KS Dąb Wieliszew : ESCOLA VARSOVIA

Kolejka 12

+

26/10/2019 AP Agape Białołęka : ESCOLA VARSOVIA
26/10/2019 AP MARCOVIA MARKI : KS Dąb Wieliszew
26/10/2019 WRKS Olimpia Warszawa : LKS Mazur II Karczew
26/10/2019 KS Wisła Dziecinów : KS Sokół Serock
27/10/2019 POLONIA II WARSZAWA S.A. : RKS Mazur Radzymin
26/10/2019 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. : KS Legionovia II
26/10/2019 MLKS Victoria II Sulejówek : KS Wisła Jabłonna
26/10/2019 MKS Wicher Kobyłka : MKS BUG Wyszków

Kolejka 13

+

02/11/2019 MKS BUG Wyszków : AP Agape Białołęka
02/11/2019 KS Wisła Jabłonna : MKS Wicher Kobyłka
02/11/2019 KS Legionovia II : MLKS Victoria II Sulejówek
03/11/2019 RKS Mazur Radzymin : NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
02/11/2019 KS Sokół Serock : POLONIA II WARSZAWA S.A.
03/11/2019 LKS Mazur II Karczew : KS Wisła Dziecinów
02/11/2019 KS Dąb Wieliszew : WRKS Olimpia Warszawa
02/11/2019 ESCOLA VARSOVIA : AP MARCOVIA MARKI

Kolejka 14

+

09/11/2019 AP Agape Białołęka : AP MARCOVIA MARKI
09/11/2019 WRKS Olimpia Warszawa : ESCOLA VARSOVIA
09/11/2019 KS Wisła Dziecinów : KS Dąb Wieliszew
09/11/2019 POLONIA II WARSZAWA S.A. : LKS Mazur II Karczew
09/11/2019 NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz. : KS Sokół Serock
09/11/2019 MLKS Victoria II Sulejówek : RKS Mazur Radzymin
09/11/2019 MKS Wicher Kobyłka : KS Legionovia II
09/11/2019 MKS BUG Wyszków : KS Wisła Jabłonna

Kolejka 15

+

16/11/2019 KS Wisła Jabłonna : AP Agape Białołęka
16/11/2019 KS Legionovia II : MKS BUG Wyszków
16/11/2019 RKS Mazur Radzymin : MKS Wicher Kobyłka
16/11/2019 KS Sokół Serock : MLKS Victoria II Sulejówek
17/11/2019 LKS Mazur II Karczew : NOSIR Świt II Nowy Dwór Maz.
16/11/2019 KS Dąb Wieliszew : POLONIA II WARSZAWA S.A.
16/11/2019 ESCOLA VARSOVIA : KS Wisła Dziecinów
16/11/2019 AP MARCOVIA MARKI : WRKS Olimpia Warszawa

Sponsorzy




Partnerzy

Bug Wyszków
ul. T. Kościuszki 54
07-200 Wyszków