MZKS Bug Wyszków
Oficjalny Sewis Klubu

Terminarz

Kolejka 1

+

01/08/2020 19:22 Bug Wyszków 4:0 Wisła Jabłonna
01/08/2020 16:00 Naprzód Stare Babice 4:0 Mazur II Karczew
02/08/2020 11:00 Victoria II Sulejówek 1:3 Wisła Dziecinów
01/08/2020 17:00 Start Otwock 2:1 Świt II Nowy Dwór Maz.
02/08/2020 20:00 Polonia II Warszawa 4:1 Sokół Serock
01/08/2020 16:00 Mazur Radzymin 0:2 Legionovia II Legionowo
01/08/2020 15:00 Hutnik II Warszawa 1:2 Dąb Wieliszew
01/08/2020 11:00 KS Wesoła 2:5 Wicher Kobyłka
26/08/2020 17:30 Olimpia Warszawa 4:1 Agape Białołęka

Kolejka 2

+

08/08/2020 11:00 Olimpia Warszawa 1:1 KS Wesoła
08/08/2020 16:00 Wicher Kobyłka 5:0 Hutnik II Warszawa
08/08/2020 11:00 Dąb Wieliszew 5:2 Mazur Radzymin
09/08/2020 11:00 Legionovia II Legionowo 2:1 Polonia II Warszawa
08/08/2020 17:00 Sokół Serock 1:0 Start Otwock
09/08/2020 14:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 4:0 Victoria II Sulejówek
09/08/2020 15:30 Wisła Dziecinów 0:1 Naprzód Stare Babice
09/08/2020 12:00 Mazur II Karczew 0:3 Bug Wyszków
02/09/2020 17:00 Agape Białołęka 2:8 Wisła Jabłonna

Kolejka 3

+

12/08/2020 18:00 Wisła Jabłonna 2:3 Mazur II Karczew
12/08/2020 19:22 Bug Wyszków 5:2 Wisła Dziecinów
12/08/2020 19:30 Naprzód Stare Babice 2:0 Świt II Nowy Dwór Maz.
12/08/2020 17:00 Victoria II Sulejówek 1:3 Sokół Serock
12/08/2020 17:00 Start Otwock 1:0 Legionovia II Legionowo
12/08/2020 19:30 Polonia II Warszawa 0:2 Dąb Wieliszew
12/08/2020 17:30 Mazur Radzymin 0:1 Wicher Kobyłka
12/08/2020 17:30 Hutnik II Warszawa 3:2 Olimpia Warszawa
12/08/2020 18:30 KS Wesoła 3:1 Agape Białołęka

Kolejka 4

+

15/08/2020 11:00 KS Wesoła 2:2 Hutnik II Warszawa
15/08/2020 11:00 Olimpia Warszawa 1:2 Mazur Radzymin
15/08/2020 17:30 Wicher Kobyłka 3:0 Polonia II Warszawa
15/08/2020 11:00 Dąb Wieliszew 1:4 Start Otwock
16/08/2020 11:00 Legionovia II Legionowo 2:1 Victoria II Sulejówek
15/08/2020 15:00 Naprzód Stare Babice 2:4 Sokół Serock
15/08/2020 13:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 0:1 Bug Wyszków
16/08/2020 15:30 Wisła Dziecinów 6:2 Wisła Jabłonna
15/08/2020 11:00 Agape Białołęka 1:7 Mazur II Karczew

Kolejka 5

+

23/08/2020 11:00 Mazur II Karczew 2:1 Wisła Dziecinów
23/08/2020 17:00 Wisła Jabłonna 2:4 Świt II Nowy Dwór Maz.
22/08/2020 19:22 Bug Wyszków 1:1 Sokół Serock
22/08/2020 16:00 Naprzód Stare Babice 0:1 Legionovia II Legionowo
23/08/2020 11:00 Victoria II Sulejówek 2:3 Dąb Wieliszew
22/08/2020 12:00 Start Otwock 1:3 Wicher Kobyłka
23/08/2020 18:30 Polonia II Warszawa 2:0 Olimpia Warszawa
22/08/2020 16:00 Mazur Radzymin 2:4 KS Wesoła
22/08/2020 17:30 Hutnik II Warszawa 1:3 Agape Białołęka

Kolejka 6

+

30/08/2020 17:30 Hutnik II Warszawa 5:2 Mazur Radzymin
29/08/2020 16:00 KS Wesoła 4:1 Polonia II Warszawa
29/08/2020 11:00 Olimpia Warszawa 1:6 Start Otwock
29/08/2020 12:00 Wicher Kobyłka 4:1 Victoria II Sulejówek
29/08/2020 12:30 Dąb Wieliszew 1:5 Naprzód Stare Babice
30/08/2020 11:00 Legionovia II Legionowo 1:2 Bug Wyszków
16/09/2020 18:00 Sokół Serock 10:0 Wisła Jabłonna
30/08/2020 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 1:1 Mazur II Karczew
29/08/2020 11:00 Agape Białołęka 2:4 Wisła Dziecinów

Kolejka 7

+

05/09/2020 15:30 Wisła Dziecinów 6:2 Świt II Nowy Dwór Maz.
06/09/2020 14:00 Mazur II Karczew 1:3 Sokół Serock
06/09/2020 16:30 Wisła Jabłonna 1:3 Legionovia II Legionowo
05/09/2020 19:22 Bug Wyszków 3:1 Dąb Wieliszew
05/09/2020 13:30 Naprzód Stare Babice 4:1 Wicher Kobyłka
06/09/2020 11:00 Victoria II Sulejówek 2:1 Olimpia Warszawa
05/09/2020 11:00 Start Otwock 2:2 KS Wesoła
06/09/2020 16:00 Polonia II Warszawa 1:1 Hutnik II Warszawa
05/09/2020 11:00 Mazur Radzymin 2:1 Agape Białołęka

Kolejka 8

+

11/10/2020 18:00 Polonia II Warszawa 4:2 Naprzód Stare Babice
12/09/2020 16:00 Mazur Radzymin 0:4 Polonia II Warszawa
13/09/2020 15:00 Hutnik II Warszawa 1:4 Start Otwock
13/09/2020 16:30 KS Wesoła 3:0 Victoria II Sulejówek
12/09/2020 11:00 Olimpia Warszawa 0:2 Naprzód Stare Babice
13/09/2020 13:00 Wicher Kobyłka 1:2 Bug Wyszków
12/09/2020 13:00 Dąb Wieliszew 2:1 Wisła Jabłonna
13/09/2020 11:00 Legionovia II Legionowo 1:2 Mazur II Karczew
13/09/2020 16:30 Sokół Serock 7:2 Wisła Dziecinów
12/09/2020 11:00 Agape Białołęka 2:0 Świt II Nowy Dwór Maz.

Kolejka 9

+

19/09/2020 16:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 2:2 Sokół Serock
20/09/2020 16:00 Wisła Dziecinów 0:2 Legionovia II Legionowo
20/09/2020 14:00 Mazur II Karczew 0:1 Dąb Wieliszew
20/09/2020 16:00 Wisła Jabłonna 3:3 Wicher Kobyłka
19/09/2020 19:22 Bug Wyszków 5:0 Olimpia Warszawa
19/09/2020 13:30 Naprzód Stare Babice 1:1 KS Wesoła
20/09/2020 15:45 Victoria II Sulejówek 0:1 Hutnik II Warszawa
19/09/2020 14:00 Start Otwock 4:0 Mazur Radzymin
20/09/2020 18:30 Polonia II Warszawa 0:2 Agape Białołęka

Kolejka 10

+

27/09/2020 18:30 Polonia II Warszawa 3:0 Start Otwock
26/09/2020 16:00 Mazur Radzymin 3:1 Victoria II Sulejówek
27/09/2020 15:00 Hutnik II Warszawa 1:5 Naprzód Stare Babice
26/09/2020 14:00 KS Wesoła 0:1 Bug Wyszków
26/09/2020 11:00 Olimpia Warszawa 5:4 Wisła Jabłonna
26/09/2020 13:00 Wicher Kobyłka 2:1 Mazur II Karczew
26/09/2020 13:00 Dąb Wieliszew 4:2 Wisła Dziecinów
27/09/2020 11:00 Legionovia II Legionowo 2:0 Świt II Nowy Dwór Maz.
27/09/2020 15:30 Agape Białołęka 1:3 Sokół Serock

Kolejka 11

+

03/10/2020 11:00 Sokół Serock 1:0 Legionovia II Legionowo
03/10/2020 16:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 0:3 Dąb Wieliszew
03/10/2020 15:30 Wisła Dziecinów 1:2 Wicher Kobyłka
04/10/2020 14:00 Mazur II Karczew 4:2 Olimpia Warszawa
04/10/2020 15:30 Wisła Jabłonna 2:3 KS Wesoła
03/10/2020 19:22 Bug Wyszków 6:1 Hutnik II Warszawa
02/10/2020 19:30 Naprzód Stare Babice 8:1 Mazur Radzymin
04/10/2020 15:30 Victoria II Sulejówek 1:1 Polonia II Warszawa
03/10/2020 11:00 Start Otwock 7:2 Agape Białołęka

Kolejka 12

+

10/10/2020 15:00 Start Otwock 4:4 Victoria II Sulejówek
10/10/2020 15:30 Mazur Radzymin 0:8 Bug Wyszków
10/10/2020 15:00 Hutnik II Warszawa 3:0 Wisła Jabłonna
10/10/2020 13:30 KS Wesoła 2:4 Mazur II Karczew
10/10/2020 11:00 Olimpia Warszawa 2:3 Wisła Dziecinów
10/10/2020 15:00 Wicher Kobyłka 4:0 Świt II Nowy Dwór Maz.
10/10/2020 11:00 Dąb Wieliszew 1:6 Sokół Serock
09/10/2020 20:15 Agape Białołęka 2:0 Legionovia II Legionowo

Kolejka 13

+

24/10/2020 11:00 Olimpia Warszawa 0:1 Sokół Serock
17/10/2020 18:30 Legionovia II Legionowo 6:0 Dąb Wieliszew
17/10/2020 11:00 Sokół Serock 4:2 Wicher Kobyłka
17/10/2020 16:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 4:1 Olimpia Warszawa
31/10/2020 12:00 Wisła Dziecinów 4:4 KS Wesoła
04/11/2020 20:30 Mazur II Karczew 0:0 Hutnik II Warszawa
18/10/2020 15:00 Wisła Jabłonna 0:4 Mazur Radzymin
17/10/2020 19:22 Bug Wyszków 5:1 Polonia II Warszawa
25/11/2020 20:00 Naprzód Stare Babice 3:4 Start Otwock
18/10/2020 15:00 Victoria II Sulejówek 2:2 Agape Białołęka

Kolejka 14

+

25/10/2020 13:30 Victoria II Sulejówek 4:3 Naprzód Stare Babice
24/10/2020 11:00 Start Otwock 1:0 Bug Wyszków
25/10/2020 19:00 Polonia II Warszawa 8:1 Wisła Jabłonna
24/10/2020 14:00 Mazur Radzymin 2:2 Mazur II Karczew
25/10/2020 13:00 Hutnik II Warszawa 3:4 Wisła Dziecinów
24/10/2020 13:30 KS Wesoła 2:3 Świt II Nowy Dwór Maz.
24/10/2020 14:00 Wicher Kobyłka 3:3 Legionovia II Legionowo
24/10/2020 11:00 Agape Białołęka 1:2 Dąb Wieliszew

Kolejka 15

+

07/11/2020 11:00 Dąb Wieliszew 5:2 Wicher Kobyłka
08/11/2020 11:00 Legionovia II Legionowo 4:1 Olimpia Warszawa
08/11/2020 18:00 Sokół Serock 2:3 KS Wesoła
08/11/2020 12:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 3:0 Hutnik II Warszawa
08/11/2020 13:00 Wisła Dziecinów 3:0 Mazur Radzymin
07/11/2020 15:00 Mazur II Karczew 3:5 Polonia II Warszawa
19/11/2020 20:00 Wisła Jabłonna 0:2 Start Otwock
07/11/2020 18:30 Bug Wyszków 6:1 Victoria II Sulejówek
06/11/2020 19:30 Naprzód Stare Babice 3:2 Agape Białołęka

Kolejka 16

+

14/11/2020 11:00 Naprzód Stare Babice 1:4 Bug Wyszków
15/11/2020 13:00 Victoria II Sulejówek 2:3 Wisła Jabłonna
14/11/2020 12:00 Start Otwock 0:1 Mazur II Karczew
29/11/2020 17:00 Polonia II Warszawa 4:2 Wisła Dziecinów
15/11/2020 11:00 Mazur Radzymin 3:2 Świt II Nowy Dwór Maz.
15/11/2020 13:00 Hutnik II Warszawa 0:4 Sokół Serock
14/11/2020 13:00 KS Wesoła 1:1 Legionovia II Legionowo
14/11/2020 11:00 Olimpia Warszawa 0:2 Dąb Wieliszew
14/11/2020 11:00 Agape Białołęka 0:2 Wicher Kobyłka

Kolejka 17

+

21/11/2020 13:00 Wicher Kobyłka 7:1 Olimpia Warszawa
21/11/2020 13:00 Dąb Wieliszew 3:3 KS Wesoła
21/11/2020 16:30 Legionovia II Legionowo 4:0 Hutnik II Warszawa
21/11/2020 13:00 Sokół Serock 5:1 Mazur Radzymin
21/11/2020 14:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 4:2 Polonia II Warszawa
22/11/2020 14:00 Wisła Dziecinów 2:0 Start Otwock
22/11/2020 11:00 Mazur II Karczew 2:0 Victoria II Sulejówek
22/11/2020 13:00 Wisła Jabłonna 2:2 Naprzód Stare Babice
21/11/2020 16:00 Bug Wyszków 1:1 Agape Białołęka

Kolejka 18

+

28/04/2021 17:30 Wisła Jabłonna 1:5 Bug Wyszków
14/03/2021 12:00 Mazur II Karczew 2:1 Naprzód Stare Babice
13/03/2021 15:30 Wisła Dziecinów 3:1 Victoria II Sulejówek
14/03/2021 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 4:2 Start Otwock
13/03/2021 18:00 Sokół Serock 0:3 Polonia II Warszawa
14/03/2021 11:00 Legionovia II Legionowo 2:1 Mazur Radzymin
13/03/2021 12:00 Dąb Wieliszew 3:2 Hutnik II Warszawa
13/03/2021 13:00 Wicher Kobyłka 1:2 KS Wesoła
13/03/2021 14:00 Agape Białołęka 5:0 Olimpia Warszawa

Kolejka 19

+

21/04/2021 18:30 KS Wesoła 5:2 Olimpia Warszawa
21/04/2021 20:00 Hutnik II Warszawa 1:2 Wicher Kobyłka
21/04/2021 17:30 Mazur Radzymin 0:2 Dąb Wieliszew
21/04/2021 20:30 Polonia II Warszawa 1:1 Legionovia II Legionowo
21/04/2021 17:00 Start Otwock 1:6 Sokół Serock
21/04/2021 15:00 Victoria II Sulejówek 2:9 Świt II Nowy Dwór Maz.
21/04/2021 19:00 Naprzód Stare Babice 5:2 Wisła Dziecinów
21/04/2021 17:30 Wisła Jabłonna 1:2 Agape Białołęka
21/04/2021 19:22 Bug Wyszków 3:1 Mazur II Karczew

Kolejka 20

+

05/05/2021 19:00 Mazur II Karczew 5:0 Wisła Jabłonna
05/05/2021 18:00 Wisła Dziecinów 0:5 Bug Wyszków
05/05/2021 19:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 0:2 Naprzód Stare Babice
05/05/2021 19:30 Sokół Serock 10:3 Victoria II Sulejówek
05/05/2021 20:00 Legionovia II Legionowo 6:3 Start Otwock
05/05/2021 18:00 Dąb Wieliszew 3:7 Polonia II Warszawa
05/05/2021 17:00 Wicher Kobyłka 2:0 Mazur Radzymin
05/05/2021 18:00 Olimpia Warszawa 2:0 Hutnik II Warszawa
05/05/2021 19:00 Agape Białołęka 3:5 KS Wesoła

Kolejka 21

+

Hutnik II Warszawa : KS Wesoła
Mazur Radzymin : Olimpia Warszawa
Polonia II Warszawa : Wicher Kobyłka
Victoria II Sulejówek : Legionovia II Legionowo
Start Otwock : Dąb Wieliszew
Wisła Jabłonna : Wisła Dziecinów
Mazur II Karczew : Agape Białołęka
Sokół Serock : Naprzód Stare Babice
Bug Wyszków : Świt II Nowy Dwór Maz.

Kolejka 22

+

16/06/2021 18:30 Wisła Dziecinów : Mazur II Karczew
16/06/2021 20:00 Świt II Nowy Dwór Maz. : Wisła Jabłonna
16/06/2021 20:00 Legionovia II Legionowo : Naprzód Stare Babice
16/06/2021 18:00 Wicher Kobyłka : Start Otwock
16/06/2021 18:00 Olimpia Warszawa : Polonia II Warszawa
20/03/2021 KS Wesoła : Mazur Radzymin
Agape Białołęka : Hutnik II Warszawa

Kolejka 23

+

Mazur Radzymin : Hutnik II Warszawa
Polonia II Warszawa : KS Wesoła
Start Otwock : Olimpia Warszawa
Victoria II Sulejówek : Wicher Kobyłka
Naprzód Stare Babice : Dąb Wieliszew
Bug Wyszków : Legionovia II Legionowo
Wisła Jabłonna : Sokół Serock
Mazur II Karczew : Świt II Nowy Dwór Maz.
Wisła Dziecinów : Agape Białołęka

Kolejka 24

+

25/04/2021 12:30 Świt II Nowy Dwór Maz. 2:1 Wisła Dziecinów
24/04/2021 15:00 Sokół Serock 3:1 Mazur II Karczew
25/04/2021 11:00 Legionovia II Legionowo 8:3 Wisła Jabłonna
24/04/2021 12:00 Dąb Wieliszew 1:2 Bug Wyszków
24/04/2021 15:00 Wicher Kobyłka 1:5 Naprzód Stare Babice
24/04/2021 17:30 KS Wesoła 2:1 Start Otwock
24/04/2021 11:00 Olimpia Warszawa 3:4 Victoria II Sulejówek
25/04/2021 12:00 Hutnik II Warszawa 0:6 Polonia II Warszawa
25/04/2021 16:00 Agape Białołęka 2:3 Mazur Radzymin

Kolejka 25

+

02/05/2021 12:30 Polonia II Warszawa 3:0 Mazur Radzymin
01/05/2021 15:00 Start Otwock 2:2 Hutnik II Warszawa
01/05/2021 11:00 Victoria II Sulejówek 1:3 KS Wesoła
01/05/2021 12:00 Naprzód Stare Babice 12:2 Olimpia Warszawa
01/05/2021 13:00 Bug Wyszków 4:0 Wicher Kobyłka
01/05/2021 11:00 Wisła Jabłonna 0:6 Dąb Wieliszew
30/04/2021 19:00 Mazur II Karczew 2:3 Legionovia II Legionowo
01/05/2021 17:30 Wisła Dziecinów 0:4 Sokół Serock
01/05/2021 20:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 3:1 Agape Białołęka

Kolejka 26

+

08/05/2021 11:00 Sokół Serock 4:1 Świt II Nowy Dwór Maz.
09/05/2021 11:00 Legionovia II Legionowo 13:0 Wisła Dziecinów
08/05/2021 12:00 Dąb Wieliszew 3:1 Mazur II Karczew
08/05/2021 15:00 Wicher Kobyłka 1:2 Wisła Jabłonna
08/05/2021 11:00 Olimpia Warszawa 0:4 Bug Wyszków
08/05/2021 14:30 KS Wesoła 4:2 Naprzód Stare Babice
09/05/2021 12:00 Hutnik II Warszawa 1:1 Victoria II Sulejówek
09/05/2021 17:00 Mazur Radzymin 0:1 Start Otwock
09/05/2021 13:00 Agape Białołęka 0:9 Polonia II Warszawa

Kolejka 27

+

12/05/2021 17:00 Start Otwock 0:2 Polonia II Warszawa
12/05/2021 15:00 Victoria II Sulejówek 4:2 Mazur Radzymin
11/05/2021 19:30 Naprzód Stare Babice 7:0 Hutnik II Warszawa
12/05/2021 19:22 Bug Wyszków 5:0 KS Wesoła
12/05/2021 18:30 Wisła Jabłonna 0:3 Olimpia Warszawa
12/05/2021 18:00 Mazur II Karczew 0:2 Wicher Kobyłka
12/05/2021 17:30 Wisła Dziecinów 2:0 Dąb Wieliszew
12/05/2021 Świt II Nowy Dwór Maz. 0:4 Legionovia II Legionowo
12/05/2021 19:30 Sokół Serock 2:0 Agape Białołęka

Kolejka 28

+

15/05/2021 18:00 Legionovia II Legionowo 2:1 Sokół Serock
16/05/2021 15:00 Wicher Kobyłka 4:0 Wisła Dziecinów
15/05/2021 12:00 Dąb Wieliszew 0:5 Świt II Nowy Dwór Maz.
15/05/2021 11:00 Olimpia Warszawa 0:2 Mazur II Karczew
15/05/2021 15:00 KS Wesoła 1:0 Wisła Jabłonna
16/05/2021 12:00 Hutnik II Warszawa 0:3 Bug Wyszków
16/05/2021 17:00 Mazur Radzymin 0:5 Naprzód Stare Babice
16/05/2021 17:00 Polonia II Warszawa 6:2 Victoria II Sulejówek
16/05/2021 15:00 Agape Białołęka 0:3 Start Otwock

Kolejka 29

+

23/05/2021 11:00 Victoria II Sulejówek 2:2 Start Otwock
22/05/2021 18:00 Bug Wyszków 6:4 Mazur Radzymin
22/05/2021 12:00 Naprzód Stare Babice 2:3 Polonia II Warszawa
23/05/2021 17:00 Wisła Jabłonna 2:0 Hutnik II Warszawa
23/05/2021 17:00 Mazur II Karczew 1:0 KS Wesoła
22/05/2021 18:00 Wisła Dziecinów 1:1 Olimpia Warszawa
22/05/2021 11:00 Sokół Serock 3:0 Dąb Wieliszew
23/05/2021 12:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 2:1 Wicher Kobyłka
23/05/2021 11:00 Legionovia II Legionowo 10:2 Agape Białołęka

Kolejka 30

+

26/05/2021 19:00 Dąb Wieliszew 1:4 Legionovia II Legionowo
26/05/2021 17:00 Wicher Kobyłka 0:2 Sokół Serock
26/05/2021 18:00 Olimpia Warszawa 0:1 Świt II Nowy Dwór Maz.
26/05/2021 19:00 KS Wesoła 0:2 Wisła Dziecinów
26/05/2021 20:00 Hutnik II Warszawa 1:1 Mazur II Karczew
26/05/2021 17:00 Mazur Radzymin 4:4 Wisła Jabłonna
26/05/2021 20:30 Polonia II Warszawa 2:3 Bug Wyszków
26/05/2021 17:30 Start Otwock 1:3 Naprzód Stare Babice
26/05/2021 19:00 Agape Białołęka 2:2 Victoria II Sulejówek

Kolejka 31

+

29/05/2021 12:00 Naprzód Stare Babice 4:1 Victoria II Sulejówek
29/05/2021 18:00 Bug Wyszków 0:0 Start Otwock
30/05/2021 18:00 Wisła Jabłonna 1:9 Polonia II Warszawa
30/05/2021 17:30 Mazur II Karczew 2:0 Mazur Radzymin
30/05/2021 18:00 Wisła Dziecinów 4:0 Hutnik II Warszawa
30/05/2021 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. 3:4 KS Wesoła
29/05/2021 12:00 Sokół Serock 4:0 Olimpia Warszawa
30/05/2021 11:00 Legionovia II Legionowo 4:0 Wicher Kobyłka
29/05/2021 12:00 Dąb Wieliszew 3:1 Agape Białołęka

Kolejka 32

+

06/06/2021 18:00 Wicher Kobyłka 4:1 Dąb Wieliszew
05/06/2021 11:00 Olimpia Warszawa 3:2 Legionovia II Legionowo
05/06/2021 18:00 KS Wesoła 2:4 Sokół Serock
06/06/2021 18:00 Hutnik II Warszawa 1:14 Świt II Nowy Dwór Maz.
05/06/2021 17:00 Mazur Radzymin 3:0 Wisła Dziecinów
06/06/2021 18:00 Polonia II Warszawa 2:4 Mazur II Karczew
06/06/2021 17:00 Start Otwock 2:1 Wisła Jabłonna
06/06/2021 11:00 Victoria II Sulejówek 0:7 Bug Wyszków
06/06/2021 16:00 Agape Białołęka 2:6 Naprzód Stare Babice

Kolejka 33

+

13/06/2021 18:00 Wisła Jabłonna : Victoria II Sulejówek
12/06/2021 11:00 Bug Wyszków : Naprzód Stare Babice
13/06/2021 16:00 Mazur II Karczew : Start Otwock
13/06/2021 11:00 Świt II Nowy Dwór Maz. : Mazur Radzymin
12/06/2021 18:30 Wisła Dziecinów : Polonia II Warszawa
12/06/2021 11:00 Sokół Serock : Hutnik II Warszawa
13/06/2021 11:00 Legionovia II Legionowo : KS Wesoła
12/06/2021 11:00 Dąb Wieliszew : Olimpia Warszawa
12/06/2021 15:00 Wicher Kobyłka : Agape Białołęka

Kolejka 34

+

Olimpia Warszawa : Wicher Kobyłka
KS Wesoła : Dąb Wieliszew
Hutnik II Warszawa : Legionovia II Legionowo
Mazur Radzymin : Sokół Serock
Start Otwock : Wisła Dziecinów
Polonia II Warszawa : Świt II Nowy Dwór Maz.
Victoria II Sulejówek : Mazur II Karczew
Naprzód Stare Babice : Wisła Jabłonna
Agape Białołęka : Bug Wyszków

Sponsorzy




Partnerzy

Bug Wyszków
ul. T. Kościuszki 54
07-200 Wyszków